Kasım Ayı Sokak Modası Trendleri

Author

Categories

Share

Kasım, sonbaharın en serin ve hüzünlü fakat bir o kadar da güzel ve kahverengi tonlarını doğada en çok gördüğümüz aydır. Kış ve kar mevsimine girmeden önceki bu romantik ayda renkler, kıyafetler ve kombinler de oldukça güzel ve canlı. Kasım ayı sokak modasında bu renklerin neler olacağı, hangi parçalar ile nasıl kombinler oluşturulacağı, ne tür bot ve ayakkabılar tercih edileceği konusunda sizlere örnek ve önerilerimizi sunmak istedik.

Kasım Ayının Gözde Rengi; Bordo

Kasım ayının renklerini her ne kadar siyah, haki, krem ve kahve tonları oluştursa da bu aya damgasını vuran renk bordo oluyor. Ayakkabıdan çantaya, ceketten kazak ve trikolara kadar hemen her kıyafette gördüğümüz gözde renk bordoyu kombinlerde sıkça kullanıyoruz. Özellikle siyah ile son derece uyumlu olan bordo kasım ayının en şık parçalarında yerini alıyor.

İçimizi Isıtan Triko Kazaklar

Soğuk havaların kurtarıcısı olan triko kazaklar kasım ayında en çok kullanılan parçalardan oluyor. Boğaz kısmı geniş, kumaşı kalın ve yumuşacık olan, içimizi ısıtan trikolar jean pantolon ve taytlar ile uyumlu bir ikili oluyor. Sokak modasının en çok ilgi gören parçası olan triko kazaklar kahve, haki, taba ve krem rengi ağırlıklı oluyor.

 

Kasım Ayı Sokak Modası Trendi; Deri

Kasım ayının sokak modası trendini deri parçalar oluşturuyor. Pantolon, çanta, ayakkabı ve özellikle ceket ve montlarda gördüğümüz deriyi kasım ayının sokaklarında sık sık görüyoruz. Kadınların vazgeçilmezi olan deri parçalar sonbaharın bu ayında ceketlerde kendini gösteriyor. Kol ve omuz kısımları çizgi ve desen detaylardan oluşan deri ceketler; jean pantolon, kalem etek veya deri botlar ile oldukça şık bir görünüm sergiliyor. Deri; yalnızca ceketlerde değil kalem eteklerde ve tayt pantolonlarda da tercih edilmeye devam ediyor. Asil ve modern siyah renkli deri parçaların yanı sıra bordo tonları da kasım ayının sokak modası trendleri arasında zirveye ulaşıyor.

Sonbaharın Trendi Bot ve Bootie Modelleri

Yüksek ve ince topuklu bootie modelleri ile kalem etek ve streç taytlar oldukça modern ve şık bir kombin oluşturuyor. Aynı zamanda bilekte biten ve bitiş kısmının geniş olduğu botlar spor şıklığın vazgeçilmez parçası oluyor. Düz taban, ön kısmı bağcıklı ayakkabılar günlük şıklığın sık kullanılan ve hemen her kıyafete uyan modelleri arasında yer alıyor.

 

 

Author

Share