Kas Yapmak İsteyen Erkeklere Kadın Tavsiyesi | Hanımların Dünyası

loading...

Kas Yapmak İsteyen Erkeklere Kadın Tavsiyesi

Kas Yapmak İsteyen Erkeklere Kadın Tavsiyesi

Kas Yapmak İsteyen Erkeklere Kadın Tavsiyesi

 

kas-yapmak-isteyen-erkeklere-kadin-tavsiyesi

Kas yapmak isteyen erkeklere tavsiyeler kavramı altında başlayacağımız bu konuda, birçok erkeğin kışın spor salonuna başlayıp yaza kadar plaj vücudu yapma hedefi vardır. Bunlardan bir kaçı hedefine ulaşırken, birçoğu da sporu ağır buldukları için bırakmaktadırlar. Gelin hepinizin hayalinde olan o plaj vücudu için birkaç tavsiye verelim. Kuşkusuz kasların p’i mutfakta yapılmaktadır. 7 gün boyunca saatlerce, dünyanın en pahalı aletleriyle çalışsanız bile akşam sipariş verdiğiniz o ekmek arası döner hayallerinizi söndürecektir.

Spor yapanların özellikle karbonhidrat almaları gerekmektedir. Protein ağırlıklı ve çok sağlıklı karbonhidrat içerebilen diyet programı ile karın kaslarınızın belirlenmesine ekstra yardımcı olacaktır. Eğer ki sağlık bir diyet programı ile yağ oranınızı belirli bir miktar azalttınız ama kilolarınızın altında kas yok! İşte o zaman bir tahtaya dönüşmeniz an meselesi. Belirgin kaslar için illa ki spor salonlarınıza gitmeye gerek yoktur. Uygun fiyat miktarı ile bulabileceğiniz barfiks barı ve birkaç dumbell sizin için yeterli olacaktır. Bunları da bulamadınız 5 litrelik su şişeleri dahi işinizi görecektir. Plaj vücudu için kaslarınızı çalıştıran her yol size kazanç olarak geri gelecektir.

En önemlisi ise dinlenmeye geniş zaman ayırın. Sporsuz hayat size korkulu bir rüya gibi gelebilir fakat haftada bir gün mola vermeyi sakın unutmayın. Merak etmeyin siz yatarken kaslarınız kaybolmayacak, aksine siz yatarken bünyeniz daha güçlü olacaktır. İstediğiniz plaj vücudu için geç kaldığınızı falan düşünüyorsanız korkmayın! Best Model yarışmasına katılmayacaksınız ve sizi puanlayacak bir jüriniz de yok. İyi beslenme, sıkı idman ve düzenli uyku sizi bambaşka bir birey yapacaktır.

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb