Jet Hızında Manikür: Sally Hansen Instant Cuticle Remover | Hanımların Dünyası

loading...

Jet Hızında Manikür: Sally Hansen Instant Cuticle Remover

Jet Hızında Manikür: Sally Hansen Instant Cuticle Remover

Manikür yapmaya zamanı olmayanlar, yaptırınca da tırnak etlerininin kesilmesini istemeyenler için ideal bir ürün mevcut: Sally Hansen’dan Instant Cuticle Remover. Bu jel kıvamındaki ürün, el ve ayakların tırnak etlerindeki fazlalığı resmen eritiyor; makas ve penslere duyulan ihtiyacı ortadan kaldırıyor.

Ürünün kullanımı çok kolay: Haftada iki kereden sık olmamak üzere, temiz ve ojesi çıkarılmış tırnaklarınızın etlerine ve tırnak uçlarınızın alt tarafına ürünü ince bir şerit halinde yayıyorsunuz. 15 saniye bekledikten sonra (ki bu süre bir elinizin tüm tırnaklarına ürünü uygularken zaten tamamlanmış oluyor), bir manikür çubuğu yardımıyla etleri nazikçe itiyorsunuz. Sonra çubuğu tırnaklarınız etrafında ve tırnak uçlarınızın altında hafifçe gezdirerek erimiş olan fazlalıkları almış oluyorsunuz. Ardından beklemeden ellerinizi ılık su ve sabunla yıkıyorsunuz. Tırnaklarınız ojeye hazır!

Ürünün başka bir kullanım alanı da nasırlar. Nasırın üzerinde 1 dakika boyunca bekletilip yıkanarak nasırın yumuşaması sağlanıyor.

 

loading...
Etiketler:,

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb