Jessica Alba’nın Zarif Stili

Author

Categories

Share

Jessica Alba’nın Zarif Stili

 

jessica-albanin-zarif-stili

33 yaşında ve 2 çocuk annesi olan Hollywood’lu ünlü yıldız Jessica Alba zerafeti, fiziği, oyunculuğu ile adından sıkça bahsediliyor. Güzelliği ve oyunculuğunun yanı sıra stili ile de anılan ünlünün tercihi sade şıklık. Davetlerde ve ödül törenlerinde abartıya kaçmadan farklı tarzları kombine eden oyuncu, gündelik yaşamında sokak stilini kullanıyor. Jessica Alba’nın fötr şapkalar ve şallar vazgeçemedikleri arasında yer alıyor. Ayakkabı olarak ise bot, babet ve spor ayakkabı tercih ediyor. Bu giyim stillerini doğal saç ve makyajla tamamlıyor. Güler yüzlü oyuncu, fazla çaba sarf etmeden doğal olarak şıklığı elde edebiliyor. Fötr şapkalar ve şalların yanı sıra büyük boy çantalar ve güneş gözlükleri de Jessica Alba’nın vazgeçemedikleri listesinde yer alıyor. İşte, Jessica Alba’dan birkaç stil örneği:

1- Yırtık Jean modasına uyan ünlü oyuncu üzerini beyaz salaş bir bluz ve siyah ceketle tamamlıyor. Ayakkabı olarak babet tercih eden oyuncu, leopar desenli çantası ve güneş gözlükleri ile cool görünüm elde ediyor.

2- Özel bir gece için tercih ettiği siyah, taşlı, deri elbisesini minik siyah bir çanta ve ucu sivri siyah topuklu ayakkabı ile tamamlayan ünlü, hem şık hem de zarif görünmeyi başarıyor.

3- Desenli, dekoltesiz ve sade elbisesini topuklu ayakkabı ve minik çanta ile tamamlayan yıldız, salık saçları ile bir o kadar doğal ve şık görünüyor.

4- Sarı renkli, mini straplez elbisenin altına turuncu renkli ucu sivri topuklu ayakkabı giyen ünlü ojelerini de aynı renkte seçerek, renkli ve farklı bir görünüm elde ediyor. Doğal saç ve makyajı ile hem sade hem de şık görünüm yakalıyor. Gece hayatında ve kutlamalarda sıklıkla siyah elbiseler tercih eden ünlü gündelik hayatında ise Jean pantolon giymeyi tercih ediyor. Gündelik hayatında genellikle büyük çanta kullanan ünlü, gece eğlenceleri için minik çantalar kullanıyor. Kendine has bir tarzı olan Jessica Alba, istediğinde hem şık hem de spor görünüm sağlayabiliyor. Sanki doğallık ve şıklık ünlü oyuncunun kanında var gibi…

Author

Share