İzmir’de Deniz Manzaralı Ev Fiyatları Nasıldır? | Hanımların Dünyası

loading...

İzmir’de Deniz Manzaralı Ev Fiyatları Nasıldır?

İzmir’de Deniz Manzaralı Ev Fiyatları Nasıldır?

İzmir’de yaşam bir başkadır sizde İzmir’de keyifli bir yaşam sürmek için deniz manzaralı bir ev hayal ediyorsanız bizde sizler için güncel ilanlardan ev fiyatlarını derledik. İstanbul’da yaşayanların İzmir’de ki deniz manzaralı ev fiyatlarına oldukça şaşıracağının da altını çizmek istiyoruz.

İzmir’de Deniz Manzaralı Satılık Ev Fiyatları

İzmir’de deniz manzaralı evlerin satılık fiyatlarının çok yüksek ulaşılmaz olduğunu düşünebilirsiniz ancak galerimizde ki evlerin fiyatlarını görünce çok şaşıracaksınız. Üstelik İstanbul’da sıkışık boğucu bir sokakta faiş fiyata sahip bir evde oturuyorsanız İzmir’de ki bu ferah evleri çok kıskanacaksınız.  Aynı ferahlığa ve manzaraya sahip evlerin İstanbul’da ki değerleri en az 5-6 katı fiyatlara bulabilirsiniz. Yani İzmir Konak’ta full deniz manzaralı 3+1 daire 150,000 TL ise İstanbul Beşiktaş, Florya veya Kadıköy’de 700,000 TL civarına satılıyor. İstanbul’da merkezi bölgelerde 150,000 TL’ye neredeyse bodrum kat bile satın alamıyorsunuz bu da İstanbul’un ne kadar yaşam kalitesinin düşük olduğunu insanların hem geçinmek hemde güzel yaşamak için çok zorlandığının bir kanıtıdır.

İzmir’de Deniz Manzaralı Kiralık Ev Fiyatları

İzmir’de kiralık evlerin fiyatlarını merak ediyorsanız bizde sizlere İzmir’de ki en güzel deniz manzarasına sahip uygun fiyatlı kiralık daireleri örnek olarak derledik. Güncel olarak sahibinden internet sitesinde ilanları yayınlanan kiralık dairelerden bazılarını galerimizde de inceleyebilirsiniz. İzmir’de oturup’ta güzel bir deniz manzarasına sahip olmak en keyifli yaşamlardan biri olmalıdır. Bu yüzden İzmir’de yaşam hayal ediyorsanız mutlaka deniz manzaralı daireleri incelemenizi tavsiye ederiz. 500 TL’den bile deniz manzaralı kiralık evler bulabilirsiniz biz en fazla deniz manzarası gören evlerin bazılarını içeriğimiz’de derledik.

 

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb