İzmir Arena da Düğün Organizasyonu | Hanımların Dünyası

loading...

İzmir Arena da Düğün Organizasyonu

İzmir Arena da Düğün Organizasyonu

İZMİR ARENA farklı konseptlerle, Düğün, Sünnet ve Özel Günlerin tek adresi…

Catering, banguet ve süsleme hizmeti ayrıcalığıyla yüksek standartlarda misafirlerini ağırlayan İZMİR ARENA oturma düzeni olarak kapalı alanda 600 kişi, ayakta ise 3000 kişi kapasitesine sahiptir. Kapalı ve açık alanıyla denize sıfır olan İZMİR ARENA izmir körfezine 305 m.cepheli, mavi ve yeşili birleştiren, 16.000 m2 alanı kapsayan çok amaçlı bir etkinlik mekânıdır.

İZMİR ARENA İster kapalı ister açık mekânlar olsun sizin hayalleriniz doğrultusunda tasarlanan ve hizmet anlayışınız ne olursa olsun rüyalarınızı gerçekleştirmeyi amaç edinip, ilklerin mekânı olmaya devam etmektedir.
Kapalı alanın denize bakan cephesi tamamen açılır kapanır cam sistemiyle tasarlanmış olan İZMİR ARENA açık alan organizasyonlarına alternatif olarak kapalı alan seçeneğiyle de çözüm üretmektedir.

Açık alanın geniş olmasından dolayı hayallerinizi büyük tutmanızı sağlayan sizin için özel olan günlerin değerini bilen ve kalitesiyle size yakışması için büyük özen gösteren bir mekânıdır.

Açık alanda portatif oturma düzeniyle 5.000 ayakta ise 35.000 kişi kapasitesiyle yaşamınızdaki tüm renkler İZMİR ARENA’ da hayat bulmaktadır
İZMİR ARENA’nın kapıları seçkin misafirlerine sonuna kadar açık olup, ulusal ve uluslar arası kongre organizasyonları, bayi toplantıları, lansman, eğitim toplantıları, şirket yemekleri, mezuniyet baloları ve defile ve kokteyl gibi etkinlikleri gerçekleştirmek için profosyonel kadrosuyla hizmet vermektedir…

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb