İstenmeyen Tüylere Kalıcı Çözüm Hürrem Hamam Otu Yağı

Author

Categories

Share

Bugünlerde internet reklamlarında çok fazla karşılaştığımız Hürrem Hamam Otu yağı söylenenlere göre istenmeyen tüylerde kalıcı çözüm üretiyormuş.

Küçük çaplı bir araştırma yaptım işe yarıyormu yaramıyor mu bilmiyorum test etmedim ama anladığım kadarı ile doğal ürünlerden yapılmış bir ürün.

Osmanlı ve Fas ta kadınların hamamda kullandıkları bir ürüne birazda ilgi çekmek amacı ile Hürrem adını koymuşlar hoş olmuş.

Aşağıda size ürün ile ilgili internette yer alan bilgileri yazıyorum satın alan olursa olumlu veya olumsuz deneyimlerini bizlerle de paylaşsın lütfen…

İstenmeyen Tüylere Kalıcı Çözüm Hamam Otu

Hürrem hamam otu yağı sizi altı seansda tüylerinizden tamamen kurtarır, ilk kullanımın ardından tüyleri yarı yarıya döker, daha sonraki aylarda ise tüyleri tamamen yok eder.

Kadınların en büyük problemi hatta çözüme kavuşturmak için denen onca yöntem ve zaman harcanan konular listesinin en başkahramanı İSTENMEYEN TÜYLER…

Şüphesiz ki, tüylerden kurtulmanın birçok yolu ve yöntemi var. Peki, EN İDEALİ hangisi? Denediğiniz onca yönteme rağmen kurtulamadığınız bu sorununuz için BİR ÖNERİMİZ VAR! Hürrem Hamam Otu Yağı’nın tüy dökücü özelliği ile istenmeyen tüylerinize veda etme zamanı!
Hamam Otu bugüne kadar alışagelmiş yöntemlerin dışında doğadaki saf haliyle tüy dökücü özelliğe sahip bir bitkidir. Osmanlı döneminden bugüne özellikle Tunus, Fas ve Cezayir’de ki kadınlar tarafından tüy dökücü olarak kullanılmaktadır.

Osmanlı döneminden bugüne özellikle Tunus, Fas ve Cezayir’de ki kadınlar tarafından tüy dökücü olarak kullanılmaktadır.

Hürrem Hamam Otu istenmeyen tüylere son vermek amacıyla formüle edilmiş, içerisinde bitkisel ekstralar barındıran doğal bir yağdır. Tüylerinizi kırmadan ve kökünden yok olmasını sağlayan bu bitki adını, tarihte kadınların hamam vakitlerinde kullanmasından dolayı Hamam Otu olarak almıştır.

Hürrem Hamam Otu Yağı’nı farklı bölgelerde güvenle ve talimatlara uyarak kullanmanız tavsiye edilir. Özellikle koltukaltı, bacak, bikini bölgesi ve genital bölgede kullanıma uygundur. Kullanmadan önce cildinizin küçük bir bölgesinde test edin.

–  Tüyleri kökten yok eder.Yüz Bölgesinde Kullanıma Uygundur.
–  Tüylerin kalınlaşmasına ve tekrar çıkmasına engel olur.
–  Özellikle tüy köklerinde oldukça etkili bir formüldür.
–  Vücuttaki kılları kırarak değil kökünden alır.
–  Uzun süren bir rahatlık sağlar.
–  Cildi tahriş etmediği gibi içeriğinde doğal özler sayesinde cildi besler ve korur.
–  Alerji riski yoktur.

 

Yan Etkisi: doğal formüle sahip olduğundan yan etkisi yoktur. Hamilelerin kullanmadan önce uzmana başvurmalarında fayda vardır.

Author

Share