İstanbul'a Yakın Günübirlik Gidilecek 10 Güzel Yer | Hanımların Dünyası

loading...

İstanbul’a Yakın Günübirlik Gidilecek 10 Güzel Yer

İstanbul’a Yakın Günübirlik Gidilecek 10 Güzel Yer

İstanbulun merkezi mekanları da muhteşem şüphesiz ki. Lakin şehrin gürültüsünden kalabalığından bunalıp günübirlikte olsa farklı biryerlere gideyim ama fazla uzak olmasın diyorsanız bu araştırmam tam size uygun olmuş demektir.

İstanbula yakın günübirlik gidilecek 10 mekanı sizler için derledim umarım beğenirsiniz..

 

  1. KEMER COUNTRY BİNİCİLİK KULÜBÜ

Tecrübeliye orman turu

15 yıl önce Kemerburgaz’da kuruldu. Pek çok yarışmaya ev sahipliği yapan kulüpte ders almak isteyenler için 25 kulüp atı, tecrübeli biniciler için 150 ila 200 arasında özel at, ayrıca çocuklar için 20 pony var. Kulüp her yıl kış ligleri düzenliyor ve uluslararası yarışmalara ev sahipliği yapıyor. 3 kapalı, 2 açık olmak üzere toplam 5 manej var. Açık manejlerden biri müsabakalarda kullanılıyor. Binicilik dersi alan çocuklara at bilgisi dersleri de veriliyor. Tecrübeli binicilere yaklaşık 1 saat süren orman turları düzenleniyor. Binicilik fiyatları 50-100 TL arasında değişiyor. Pazartesi hariç her gün açık. (212)239 70 10

Kulüpte binicliğin yanısıra Golf, Basketbol, Tenis, Wallness, Fitness, Spa Aktivitelerinide gerçekleştirebilirisiniz.

 

   2. KARTEPE GOLF KULÜBÜ
Kartepe Golf Club’da profesyonel ekipman ve akademisyen antrenörlerle sağlıklı ve bilinçli spor yapmanın kalitesini ve farkını yaşayacaksınız.
Pazar gününüzü keyifli bir aktiviteyle değerlendireceksiniz.

Kartepe Golf Club

Dünyanın en seçkin sporlarından biridir golf… Kartepe Golf Club’da tamamen golf sporu için oluşturulmuş 25 dönümlük alanda bu renkli aktiviteyle tanışacak ve golfün adeta tutkunu olacaksınız!

Kartepe Golf Club’ta golf keyfi 60 ile 120 TL arası değişiyor.

 

2009 yılından beri Ketenciler köyünde 130 dönüm arazi üzerinde hizmet veren tesis, modern imkanları ile sizleri bekliyor. Kartepe Golf Club; sizlere 1000m2’lik alana yapılmış suni göleti, 1 adet Fairway Bunker, 1 adet Deep Bunker, 1 adet Scotch Bunker’ı, 4 adet farklı mesafelerde Green’ii ile 25 dönümlük benzersiz Driving Range’inde, asırlık ağaçlarda yuvalanmış kuşların cıvıltıları arasında, golf sporunu oynama ve öğrenme imkanıyla, bambaşka bir dünyanın kapılarını sizlere açıyor.

Kartepe Golf Academy’de profesyonel ekipman ve akademisyen antrenörler ile sağlıklı ve bilinçli spor yapmanın kalitesini ve farkını yaşayacaksınız.

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb