İstanbul Moda Hazır Giyim Konferansı, 3 – 4 Mayıs | Hanımların Dünyası

loading...

İstanbul Moda Hazır Giyim Konferansı, 3 – 4 Mayıs

İstanbul Moda Hazır Giyim Konferansı, 3 – 4 Mayıs

TÜRKİYE GİYİM SANAYİCİLERİ DERNEĞİ
5. İSTANBUL MODA HAZIR GİYİM KONFERANSI
3-4 MAYIS 2012 
HALİÇ KONGRE MERKEZİ


5. İstanbul Moda Hazır Giyim Konferansını 3-4 Mayıs 2012 ‘de Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleştiriyoruz.

3 Mayıs tarihinde Avrupa Birliği Bakanı ve Baş Müzakereci Sayın Egemen Bağış ve Almanya Kuzey Ren Vestfalya Eyaleti Ekonomi, Enerji, İskan, Bayındırlık ve Ulaştırma Bakanı Mr. Harry K. Voigtsberger tarafından açılışı yapılacak konferansımıza, Başbakan Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın ve Ekonomi Bakanı Sayın Zafer Çağlayan’ın teşrifleri beklenmektedir.

Her yıl dünyaca ünlü markaların CEO ve Yönetim Kurulu Başkanlarının ana konuşmacılarımız olarak yer aldığı konferansımızın 1. Günü ; 25 yıllık bir “Marka, Perakende ve Tasarım Gurusu” FG4’dan George Davies, Express Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su Michael Weiss, Gerry Weber’in sahibi Gerhard Weber, Express Tedarik ve Üretimden Sorumlu Başkan Yardımcısı Colin Campell, Nike Global Hazır Giyim Tedarik Direktörü Ernie Rose, M&S Erkek ve Çocuk Giyim Direktörü  Karl Doyle,

4 Mayıs ikinci gün ; Kapitone ceket ve montun yaratıcısı Moncler’den Remo Ruffini, Fransız Erkek Hazır Giyim Devlerinden Celio’nun Direktörü Laurent Portella, Lee Cooper CEO’su  Andy Dunkley, Marithe Francois Girbaud Moda Tasarımcısı  Francois Girbaund, Denham the Jeansmaker Trendsetter Jason Denham  hayat tecrübelerini ve başarı sırlarını sizlerle paylaşacaklar. İş Bankası ile gerçekleşecek Ekonomi Oturumu ardından,  Pamuktaki son gelişmeleriCotton Council International Marsha Powell, İhracat Sigortalarındaki gelişmeleri de Coface Sigorta  Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdürü Belkıs E. Alpergun’dan dinleyeceğiz.

Yurt içinde ofisi bulunan alım ofisleri ile Türkiye’de ofisi olmayan yurt dışından gelecek yeni alım gruplarını özel randevularla sizlerle bir araya getireceğiz.

Her zamanki gibi açılış gününden, kapanış saatine kadar, dopdolu geçecek 5. İstanbul Moda Hazır Giyim Konferansı’nın güzel ve verimli bir işbirliğinin başlangıcı olması dileklerimizle, sizi konferansımıza davet ediyoruz.

Saygılarımızla,

 

Cem Negrin
Yönetim Kurulu Başkanı
Türkiye Giyim Sanayicileri Derneği

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb