İstanbul Moda Haftası Hakan Akkaya Defilesi

Author

Categories

Share

Hakan Akkaya İstanbul Moda Haftası günlerinin son defilesinde muhteşem modelleri ile göz doldurdu. Çok farklı bir podyumla moda severlerin karşısına çıkan Hakan Akkaya’nın defilesinde  ünlü isimlerinde yer aldığını gördük. Bu isimlerin başında Çağla Şıkel geldi. Ayrıca ünlü top model ve tasarımcı Ana Hickmannda Hakan Akkaya’nın defilesinde yer aldı.

Hakan Akkaya’nın defilesinde renk olarak en çok siyah ve beyaz ön planda kullanılmış. Bu renkler hem erkek hem de bayanların koleksiyonlarında kullanılmaktadır. Özellikle bayanlar için hazırladığı koleksiyonda oldukça şık. İddialı kıyafetlerin yanında sıra dışı modeller de defile de yer alıyor. Ceketlerin, yüksek belli pantolonların, elbiselerin, şortların yer aldığını görüyoruz.

Beyaz ve Siyahın Gücü

Beyaz ve siyah renklerin kullanıldığı Hakan Akkaya defilesinde siyahtan ziyade beyaz daha ağırlık verilmiş. Defileyi izlerken her detayın incelikle tasarlandığını görmek çok da zor olmuyor. Üniformaları da yansıtan detaylarda vardır. Kemerler, ipler, düğmeler çoğu zaman akla üniforma tarzını da getirmektedir. İstanbul Moda Hastasında başarılı br defile olan Hakan Akkaya’nın defilesinde yer alan bazı modeller ise şöyledir:

 

 

Author

Share