Isparta Kadın Doğum Hastanesi Çok Faydalı Bilgiler | Hanımların Dünyası

loading...

Isparta Kadın Doğum Hastanesi Çok Faydalı Bilgiler

Isparta Kadın Doğum Hastanesi Çok Faydalı Bilgiler

Isparta Kadın Doğum Hastanesi Çok Faydalı Bilgiler

isparta-kadin-dogum-hastanesi-faydali-bilgiler-3

Isparta Kadın Doğum Hastanesi çok faydalı bilgiler kapsamında ele alınacak olan en önemli olanı Hastanenin Sağlık Bakanlığı tarafından 1958 yılında Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları alanında uzman merhum Dr. Sadık Yağcı yardımları sayesinde ve bizzat kendisi tarafından, Isparta Doğum ve Çocuk Bakım evi ismiyle, günümüzde Kızılay Kan Merkezinin konuşlanmış olduğu yerde 1958 yılında hizmete başlamıştır. Açılışı o dönemin Başbakanı olan merhum Sayın Adnan Menderesi de onurlandırmış olmasıdır. Bünyesinde 1959 yılı itibari ile Köy Ebe Okulu açılması sureti ile 2 yıllık kurs sonunda yetiştirilmiş olan ebeler hastanelerde ve köylerde aldıkları görevlerde ana sağlığı başta olmak üzere eğitici personel ve koruyucu sağlık hizmetleri vermişlerdir.

isparta-kadin-dogum-hastanesi

Hastane adı 2009 yılı itibari ile Bakanlık kararı ile ‘’Isparta Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi ” şeklinde adı değiştirilmiştir, Isparta Kadın Doğum Hastanesi çok faydalı bilgiler; mevcut binasında acil ve poliklinikler bölümündeki fiziki yetersizlik sebebi ile Bakanlıkla yapılan görüşmeler sonucunda değişiklik yapılmıştır. Yapılan değişikliklerde içinde acil hizmetler, poliklinikler ve radyoloji hizmetlerinin de verildiği ek hizmet binası 2009 yılı itibari ile Genel Bütçe imkânları kullanılarak ihale edilerek ve Ekim 2010 yılında hizmet vermeye başlamıştır. Hastane 2009 yılında 160 yatak kapasite mevcudu ile hizmet vermeye devam etmektedir.

isparta-kadin-dogum-hastanesi-faydali-bilgiler-2

Isparta Kadın Doğum Hastanesi çok faydalı bilgiler. Isparta Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi bir bütün olarak hizmet aktarımı konusunda gelişmekte olan ve değişen, çağdaşlaşma yolunda ilerleyen. Evrensel olan tüm ilkelerle bağdaşan, her kişiye ve kuruma eşit ve tam zamanında en üst seviyede sağlık hizmeti sunmaya devam etmektedir. Isparta Kadın Doğum Hastanesi çok faydalı bilgiler olarak etik kurallara bağlı olarak, insani değerlere saygı seviyesi yüksek, çalışanların haklarını koruyan ve hasta memnuniyeti odaklı olan, teşhis ve tedavi hizmetlerinde sürekli empati kuran bir yaklaşımla sürekli ve kolay ulaşılabilen uluslar arası seviyede teknolojiyi en yakından takip etmekte olan sağlık hizmeti sunma çalışmalarını sürdürmektedir. Isparta Kadın Doğum Hastanesi çok faydalı bilgiler.

isparta-kadin-dogum-hastanesi-faydali-bilgiler

Kalite standartlarını baz alarak hizmet konusunda sürekli gelişme amaç olarak benimsenen, sorunları daha oluşmadan önce fark etme yeteneğine sahip, hastaların, hasta yakınlarının ve çalışanların memnuniyeti odaklı olarak en kaliteli ve çağdaşlık seviyesi yüksek sağlık hizmeti sunmayı hedefleyen, sürekli yeniden yapılandırmayı, hastane ortamlarında en uygun şekilde projeler ortaya çıkararak geliştirmek kalite politikasıdır. Isparta Kadın Doğum Hastanesi çok faydalı bilgiler. Hastaneye başvuran hastalar için poliklinikler katında bulunan Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Müracaatı olarak iki adet kayıt bölümü bulunmaktadır.

isparta-kadin-dogum-hastanesi-faydali-bilgiler-1

Hastane poliklinik hizmetleri; mesai günlerinde 08.00–16.30 saatleri aralığında, yatmakta olan hasta hizmetleri ise 7/ 24 hizmet verilmektedir. Hastanede 65 yaşında ve üzeri olan kişilere, ağır özrü ve raporu bulunan engelli durumdaki kişilere, harp ve vazife şehitleri ile dul ve yetimler, malul ve gaziler tedavi sırasında öncelik hakkına sahiptirler. Isparta Kadın Doğum Hastanesi çok faydalı bilgiler olarak hastaneye iletişim kanallarını kullanarak ön bilgi almak isteyenler için iletişim bilgileri: Hastane telefon numarası santral: 0 246 211 70 00 Belge gönderip almak için kullanılacak olan Faks numarası : 0 246 218 57 17 internet üzerinden online işlem yapmak veya bilgi edinmek isteyenler için internet adresi www.ispartadogumevi.gov.tr bu numaralar ve web sitesine ulaşım sağlanarak tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

isparta-kadin-dogum-hastanesi-cok-faydali-bilgiler-2

Isparta Kadın Doğum Hastanesi Çok Faydalı Bilgiler Resimleri

isparta-kadin-dogum-hastanesi-cok-faydali-bilgilerisparta-kadin-dogum-hastanesi-cok-faydali-bilgiler-1isparta-kadin-dogum-hastanesi-faydali-bilgilerisparta-kadin-dogum-hastanesi-3isparta-kadin-dogum-hastanesiisparta-kadin-dogum-hastanesi-cok-faydali-bilgilerisparta-kadin-dogum-hastanesi-2isparta-kadin-dogum-hastanesi-1

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb