İspanyol Paça Pantolonlar ile Kombin Örnekleri | Hanımların Dünyası

loading...

İspanyol Paça Pantolonlar ile Kombin Örnekleri

İspanyol Paça Pantolonlar ile Kombin Örnekleri

Birkaç sezondur trend olan ve birçok bayanın gardırobunda bulunan İspanyol paça pantolonlar ile nasıl kombin yapmalıyım? İspanyol paça pantolon giyerken nelere dikkat etmeliyim? Bu gibi sorular aklınıza takılıyorsa mutlaka kombin örneklerine bakmalı ve bu konudaki önerileri dikkate almalısınız.

  • Dikkat edilmesi gereken noktalardan biri pantolonun çok dar ve kısa paçalı olmamasıdır. Paçanızın ayakkabı topuğunu örtmesi çok önemlidir fakat pantolonunuzun paçası yerleri süpürmemelidir.
  • Kombin özelliklerine baktığımızda; giyeceğiniz ayakkabının kalın veya dolgu topuk olması pantolonun modeli ile uyum sağlayacak ve hoş bir görünüm sergileyecektir. Boyunuz kısa ise sizi uzun ve ince gösterecektir fakat uzun boya sahipseniz topuksuz ayakkabı tercih etmeniz daha uygun olacaktır.
  • Üzerinize giyeceğiniz kıyafetin uzun olmamasına dikkat etmelisiniz. Zarif ve hoş bir kombin elde etmek için kısa ve dar kesimli bluz ve ceketler tercih etmelisiniz. Fakat tercihinizi gömlek veya bol üstlerden yana kullanacaksanız mutlaka pantolonun içine sokmalı ve kemer kullanmalısınız .
  • Kombinin son ve vazgeçilmez parçası olan çantanın pantolon ile uyum sağlayabilmesi için büyük ve askısız (isteğe bağlı) olması sizi hoş bir görünüme kavuşturacak, oluşturduğunuz kombinin kusursuz olmasını sağlayacaktır. Zevkiniz ve kıyafetinize uygun saat, kolye, bileklik vs ürünlerle kombininizi tamamlayabilirsiniz.

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb