Işık Dolgusu Fiyat Hakkında Önemli Tavsiyeler | Hanımların Dünyası

loading...

Işık Dolgusu Fiyat Hakkında Önemli Tavsiyeler

Işık Dolgusu Fiyat Hakkında Önemli Tavsiyeler

Işık Dolgusu Fiyat Hakkında Önemli Tavsiyeler

isik-dolgusu-fiyat-hakkinda-tavsiyeler-1

Cilt bakımı ve güzellik alanında uzman ellerin dokunuşuyla birçok kadın yeni bir görünüm kazanıyor. Sizlere bu makalemizde ışık dolgusundan ve fiyat bilgilerinden bahsedeceğiz. Göz altı bölgesine uygulanan bu işlemde Hyaluronik asit birtakım işlemlerden geçiriliyor. Bu aside sahip dermal dolgu bazı kullanılıyor. Göz çevresine yapılan dolgu uygulamasında göz altları sorunları gideriliyor, daha dinç bir görünüm elde ediliyor. Böylece göz altı torbaları, göz altındaki karanlık ve grimsi görünüm, morluklar, yorgunluk ve yaşa bağlı çökmeler, göz altı çizgileri ve eşitsizlikler ortadan kaldırılıyor. Hastaya lokal anestezi verildikten sonra işleme başlanıyor. Deri altına etki eden ışık pigmentleri ışık dolgusuna hayat veriyor.

isik-dolgusu-fiyat-hakkinda

Gelişim çağını tamamlayan, gebe ve emziren anne olmayan herkese ışık dolgusu uygulanabilir. İşlem süresi toplam 35 dakikadır. Tek seansta işlem bitirilir. Belli kriterlere göre bu işlemin ömrü çok uzun değildir ancak kalıcı olmasa da uzun süre boyunca etkisini gösterir. Ortalama 9 ay boyunca kalıcıdır. Güvenli ve kaliteli malzeme kullanılır. Gözlere ve cilde zararı yoktur. Redensity marka ışık dolgusu özel olarak geliştirilmiştir. Medikal estetik uzmanları klinik ortamda hastaya ışık dolgusunu uygulayabilir. Peki nedir bu işlemin fiyat aralığı? Fiyatlar kullanılan malzemeye, hastanın durumuna ve kliniğe göre değişim gösteriyor.

isik-dolgusu-fiyat-hakkinda-tavsiyeler

Dolgu ve tüp maliyeti ile uzmanın alacağı ücret birleştirilerek ortaya kesin bir ücret çıkıyor. Işık dolgusu fiyat hakkında önemli tavsiyeler,Herkesin göz altı durumu farklı olduğundan gidilen kliniğe de bağlı olarak bu fiyatlar değişiyor. Ancak her estetik operasyon gibi göz altı ışık dolgusunun fiyatları da biraz pahalı. Ancak tek seansta acı çekmeden kolayca göz altını yeniletmek için bu fiyatı gözden çıkarmak doğru olabilir. Birkaç sene önce ışık dolgusu fiyat hakkında önemli tavsiyeler; ortalama 1000 ila 1500 lira arasında değişiyordu. Alt tabanda 1500 lirayı gözden çıkaracağınızı düşünün.

isik-dolgusu-fiyat-hakkinda

Şimdilerde 2000 ila 3000 lira arasında bu işlemi yaptırmak mümkün. Göz altı çukuru çok derin ve morlukları çok belirgin bir hastaya verilecek fiyat doğal olarak artacaktır. Bunu da göz önünde bulundurun. En net yanıtı uzmanınız ile görüşerek alabilirsiniz. 18 yaşını dolduran erkek ve kadın tüm hastalar ışık dolgusu işlemini yaptırarak göz çevresi sorunlarından estetik anlamda kurtulabilir. Yüz dolgusu olarak da bilinen ışık dolgusu hastanın durumuna bakıldıktan sonra malzemeler hazırlanarak, fiyat ve seans tarihi belirlenerek yapılıyor.

isik-dolgusu-fiyat-hakkinda-tavsiyeler

Doktorunuzun reçetesi ve talimatlarına kesin olarak uymanız gerekiyor. Maksimum 3 sene, minimum 9 ay etkisini gösteren bu uygulamayı artık pek çok kişi yaptırıyor. Fiziksel görünümünden memnun kalanların sayısı çok fazla. Özel kliniklerde, estetiysen merkezlerinde, plastik cerrahi ve estetik kliniklerinde göz altı ışık dolgusu işlemi yaptırılabilir. Meltem Hastanesi bu işlemi yapan merkezlerden biridir. Telefon ile arayarak bilgi alabilir, kontrolden sonra tam bir fiyat alabilirsiniz.

isik-dolgusu-fiyat-hakkinda-onemli-tavsiyeler

Işık Dolgusu Fiyat Hakkında Önemli Tavsiyeler Resimleri

 

isik-dolgusu-fiyat-hakkinda-onemli-tavsiyelerisik-dolgusu-fiyat-hakkinda-1isik-dolgusuisik-dolgusu-fiyat-1isik-dolgusuisik-dolgusu-1isik-dolgusu-fiyat-hakkinda-onemli-tavsiyeler-1isik-dolgusu-fiyat

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

BENZER YAZILAR

Yorum Yaz

500 karakter kaldı

Henüz hiç yorum yapılmadı.

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb