İntikam Dizisi Yolcu Cafe Paşabahçe The Coffee Lounge | Hanımların Dünyası

loading...

İntikam Dizisi Yolcu Cafe Paşabahçe The Coffee Lounge

İntikam Dizisi Yolcu Cafe Paşabahçe The Coffee Lounge

Yolcu Cafe ismini KanalD’de yayınlanan İntikam dizisi ile tanıdık. Birçok İstanbullu veya İstanbul’a gezmek için gelen İntikam dizisi takipçisi Yolcu Cafe’nin nerede olduğunu merak ediyor.

Yolcu cafe ismi ile tanıdığımız mekan aslında The Coffee Lounge ismi ile hizmet veriyor. Tarihi Paşabahçe İskelesi, İskele Cd No:22, Paşabahçe/Istanbul adresinde bulunan The Coffe Lounge’ı ziyaret ettiğinizde İntikam dizisi seti ile karşılaşabilirsiniz. Oldukça şık ve estetik bir dizaynı olan The Coffee Lounge diğer bir adı ile Yolcu Cafe manzaralı terası ile de ziyaret edenleri adeta büyülüyor. Günün her saati gidebileceğiniz The Coffee Lounge özellikle kahvaltı saatleri için ideal mekanlar arasında yer alıyor. Sizlere galerimizde Paşabahçe The Coffee Lounge isimli mekanın resimlerini paylaşmak istedik keyifli seyirler.

İntikam Dizisi Yolcu Cafe Paşabahçe The Coffee Lounge

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

BENZER YAZILAR

Yorum Yaz

500 karakter kaldı

barbaros yenisu diyor ki; 19 Haziran 2014 - 15:29

arkadaşlar şehrin sitresinden ve gürültüsünden biran uzaklaşıp kendinizi mutlu ve başkabir atmosverde hissedeceğiniz nezih ve şık bir ortam gün içerisinde bir kahve içebileceğiniz akşamsa enfes boğaz manzarası eşliğinde yemek yiye bileceğiniz ailenizle hoşbir zaman geçire bileceğiniz güzelbir mekan hemde çok uygun fiyat aralığında şiddetle tavsiye edebilirim.

CEVAPLA

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb