İngiliz Karbonatı İle Zayıflayanlar | Hanımların Dünyası

loading...

İngiliz Karbonatı İle Zayıflayanlar

İngiliz Karbonatı İle Zayıflayanlar

İngiliz Karbonatı İle Zayıflayanlar

 

Sağlıklı yaşamak için ideal bir kiloda olmak gerekir. Unutmayın ki aşırı kilo hem sağlığı ciddi oranlarda tehdit ediyor hem de görselliğinizin kalitesini en düşük seviyelere indiriyor. Bu gibi durumlara maruz kalmak canınızı sıkabilir. Çeşitli yöntemler ve uzmanların önerdiği tecrübeli bilgiler sayesinde zayıflamak hatta fit bir fiziğe sahip olmak hayal değil. Hiç duydunuz mu bilmiyoruz ama İngiliz karbonatı ile muhteşem bir şekilde zayıflama hakkını elde ediyorsunuz. Şimdi aklınızdan bu ne kadar inandırıcı cümleleri dans ediyor. İnanın hiç kimse denemeden bun gerçekliği hakkında ön yargılarda bulunamaz. Fakat bu uzmanların bir tavsiyesi olduğundan ve önceden denendiğinden İngiliz karbonatı ile zayıflayanlar mümkün olabilmektedir.

Peki nedir bu İngiliz karbonatı bu diyet tam olarak nasıl uygulanmaktadır? İsterseniz merak ettiklerinizi sizlere aktaralım. Karbonatı sadece yemeklerde ve tatlılarda faydalı olduğunu biliriz. Çeşitli etkilere sahip olan karbonat çok fazla kullanım içine girmektedir. Sadece besinlerde değil bir de bakım kürlerinde hatta zayıflama taktiklerinde bile oldukça faydaları bulunmaktadır. Öncelikle karbonat ile zayıflamak nasıl oluyor bu konuda sizlere küçük tüyolar vermek istiyoruz. Biraz sonra makalemizde derlediğimiz gerçek bilgilerden en iyi şekilde yararlanacak ve kısa zaman istediğiniz fit bir fiziğe sahip olma hakkını yakalamış olacaksınız. İngiliz karbonatı vücutta oluşan ödemleri azaltır. Yağ oranını dengeleyerek kilo almanızı durdurur. Sadece zayıflamada değil çeşitli yüz bakımlarında diş beyazlatma yöntemlerinde, sivilcelerde de etkili olduğunu söyleyebiliriz. Zayıflamak için sürekli direniyorsanız fakat istediğiniz sonucu alamıyorsanız kesinlikle üzülmenizi istemiyoruz. İngiliz karbonatı ile zayıflayanlar gerçekten yoğun bir şekilde bulunmaktadır. Hatta son yıllarda bu yöntem ile şaşırtan kilolar verildiğini de vurgulamak istiyoruz.

Evde doğal olarak uygulayabileceğiniz bir yöntemdir. Öncelikle ihtiyacınız İngiliz karbonatı ve sudur. Malzemeler ne kadar basit öyle değil mi? 1.5 litre ayarında temiz bir suya 1 tatlı kaşığı ölçüsünde İngiliz karbonatı ekleyin. Daha sonra bir kaşık yardımı ile karbonat suyun içinde eriyene kadar karıştırınız. Karıştırma işlemi en az 4 dakika kadar olmalıdır. Acele etmen iyi bir kıvama gelinceye kadar bu karıştırma işlemini gerçekleştiriniz. Bu uygulamayı yemek öğünlerinden 40 dakika öncesinde uygulayıp içiniz. Bu sizde tokluk hissi verecek daha sonra az yeme alışkanlığını edinmenize ön aracı olacaktır. Günde en az 3 öğün yemek yiyorsanız 40 dakika öncesinden 1 su bardağı kadar içmeniz yeterli olacaktır. Üstelik sadece zayıflamada değil bütün organların çalışmasını hızlandırarak metabolizmanızı yenileyecektir. İştahla yediğiniz yemekleri bile ne kadar az yediğinizi gördüğünüzde gözlerinize inanamayacaksınız. İngiliz karbonatı ile zayıflayanlar arasında ünlülerde yer almaktadır.

Gülben Ergen, Demet Akalın, Hande Yener ve birçok ünlü bu kürü denemişlerdir. Sizlerde deneyerek fit bir fiziğe sahip olabilirsiniz. İngiliz karbonatının faydaları bunlardır:

• Metabolizmayı hızlandırır.

• Sindirim sistemini kolaylaştırır.

• Tokluk hissi verir.

• Zayıflatır.

• Terleterek hızlı zayıflamanıza yardımcı olur.

• Diş sağlığına oldukça faydalıdır.

• Cilt sağlı için mucizevi iksirdir.

• Kalp sağlığını korur.

• Kabızlığı giderek tuvalet gereksinimlerini düzenli ve sağlıklı bir şekilde yapmanızı sağlar.

• Yemekleri bastırarak ağır yemeklerden geri çekilme hissini uyandırır.

• Mide bulantılarını azaltır.

• Kas sağlığını ve kemik sağlığına yardımcı olur.

• Enerji vererek daha aktif olmanıza yardımcı olur.

Kısacası İngiliz karbonatı sağlıklıdır. Özellikle zayıflama taktikleri için iyi bir seçimdir. Düzenli bir şekilde sıkılmadan uyguladığınızda faydalarını görecek ve vücudunuzda incelmeler göreceksiniz. Sağlıklı ve dengeli bir şekilde istemeyen kilolarınızdan kurtulabilir en güzel görselliği yakalayarak ben buradayım hissini uyandırabilir dikkat çekebilirsiniz.

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb