İngiliz Karbonatı İle Zayıflamak | Hanımların Dünyası

loading...

İngiliz Karbonatı İle Zayıflamak

İngiliz Karbonatı İle Zayıflamak

İngiliz Karbonatı İle Zayıflamak

Eczanede son zamanlar çok satılan İngiliz karbonatını diğer karbonatlardan ayıran tek özellik kişinin yaptığı hamur ve tatlılarda kilo alması yerine onun zayıflamasını sağlamak yönündedir. Bu nedenle, bu karışımı kendinize özel hazırlamaları bunu düzenli bir şekilde tüketmelisiniz. Bu nasıl bir şey? Evet, insanın aklını böylesine karıştıran İngiliz karbonatı ile zayıflamak,nasıl tüketileceği hakkında detaylı bilgileri sizlere sunmak istiyoruz. Öncelikle hazırlama işlemini ele alalım. Karbonatlı Su ile Zayıflama Kürü Nasıl Hazırlanır? 1.5 litre kadar şişeye 1 tatlı kaşığı adar İngiliz karbonatı ekleyin. Bu iki karışımın eriyene kadar karıştırmaya başlayın. Suyun içinde eriyen karbonat tamamen istenilen kıvama geldiyse her öğünden sonra içiniz. Bunu isterseniz bir bardak isterseniz iki bardak şeklinde ayarlaya bilirsiniz. Bu karışımdan günde en az 1 litre kadar tüketmeniz yararlı olacaktır. İngiliz karbonatı ile zayıflamak mümkün olabilir. Çünkü vücutta var olan toksinleri ve gereksiz yağı yakarak sizin daha kuvvetli ve zinde kalmanıza aracı olmaktadır. Bir de İngiliz karbonatının insan sağlığına sağladığı faydalarını ele alalım.

ingiliz-karbonati-ile-zayiflamak

İngiliz Karbonatının Faydaları Nelerdir?

• Karbonatın günlük yaşantımızda her yemekte hatta sağlık ve bakım önerilerinde ele alındığını duymaktayız. Birçok faydası bulunan ve pasta ve keklerde kabartma tozu yerine kullanılan şahane bir gıdadır. Yüze, dişe ve yüze uygulandığında cilt üzerinde olumlu etkilerinin oldukça fazla olduğunu söyleyebilmekteyiz. Peeling ve cilt bakım kürlerinde en çok kullanılan malzemelerden birisidir. Özellikle sivilceli, akneli ve siyah noktalı yüzlerde bu karbonat birçok güzelliği baştan yaratmakta istenmeyen cilt lekelerine karşı koruyuculuğunu sağlamaktadır.

• İngiliz karbonatını sulandırarak yüz kürü olarak kullanabilirsiniz. Bunun masaj yöntemi ile yapınız. Cildinizde inanılmaz canlanma fark edeceksiniz.

• Kilolu birisi iseniz yağlarınızı en güzel yakan İngiliz karbonatını bir litre suyun içine bir tatlı kaşığı kadar İngiliz karbonatını ekliyorsunuz. Bu işlemi eriyene kadar sürdürüyorsunuz. İstenilen kıvama geldiğinde ise her yemek öğününden bir yarım saat sonra bir bardak içiyorsunuz. Dilerseniz günde bir litre ya da 3 litreye kadar da çıkabilirsiniz. Bu size zarar vermez sizi istenmeyen kilolarınızdan yavaş yavaş kurtaracak, göbek ve yağ yakımını en iyi şekilde sağlayacaktır.

• İngiliz karbonatının faydalarından birisi ise, koltuk altlarınıza oluşan ter kokularını engelleyen yarar. Size önerdiğimiz karışım suyundan koltuk altlarınıza sürdüğünüzde deodorant görevini üstlenir ve ter kokularını giderir.

• Diş sağlığınız için İngiliz karbonatı mucizevî çözümdür. Dişinizin sararmasını gideren ve beyazlamasına katkıda buluna İngiliz karbonatını diş fırçanıza bandırın ve üzerine bir iki damla kadar taze limon sıkın. Daha sonra dişinizi fırçaladığınızda dişiniz bembeyaz olacak ve mutlu gülüşler sergileyeceksiniz. İngiliz karbonatının faydalarını saymakla bitiremeyiz hem zayıflamada etkili bir maddedir hem de kişisel bakımda kullanabileceğiniz en güzel gıdadır.Sağlığınızı İngiliz karbonatı ile koruma altına alınız.Sağlıklı günler dileği ile.

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

BENZER YAZILAR

Yorum Yaz

500 karakter kaldı

İsminiz diyor ki; 15 Aralık 2016 - 12:54

Yorumunuz

CEVAPLA

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb