İnce Görünmek İçin Kıyafet Hileleri

Author

Categories

Share

İnce Görünmek İçin Kıyafet Hileleri

İster dergileri karıştırın, ister internet sitelerinin kadın bloglarına göz atın, isterseniz moda programlarına kulak verin ama aradığınız şey burada olabilir ve siz bu kıstastaları uygulamak için adım atmaya başlayabilirsiniz.Neden mi bahsediyoruz? Kıyafetlerinizin hilelerini kullanarak daha ince görünmek için kıyafet hileleri; Form sağlamak isteyen hanımlar var. Çok uğraşıp bu durumu pek de sağlık yürütemeyen her insanın tek hayalidir, daha ince görünmek. Bazen kilolardan ötürü, bazen ise yanlış kıyafet seçimlerinin sonucu daha kalın gözükebilirsiniz. Bunu engellemek için bazı metotları bilmek ise elinize geçen sihirli anahtar niteliğinde olacaktır. Alışverişlerinizi artık farklı bir bakış açısıyla yapmanın zamanı geldi! Daha hesaplı hatta evinizde var olan kıyafetlerinizi daha doğru şekilde kullanma işleminin tanımlanması bu rehber yazı sayesinde olacak ise işe başlıyoruz.

Renkleri Kaynaştırın

Kullandığınız rengin tonunu tüm kombininize katarak daha ahenkli ve bütün bir hal kazandırırsanız,ince ve zarif görünmeniz mümkün olacaktır. Böylece fazla olan bölgeleri kamufle edeceksiniz.

Bel Kısmını Belli Etmek

Giydiğiniz kıyafetlerde bel oyuntunuz ne kadar belli ise, o kadar ince görünürsünüz. Bu nedenle seçtiğiniz pantolon ya da elbise modellerinde ince bir kemer kullanımı önemlidir. belinizi belli ettiğiniz taktirde, daha farklı bir ışık yaymış olacaksınız. Özellikle kullanılan bel kemerinin farklı rengiyle ilgiyi başka bir alana çekmenin sırrını bilmiş olacaksınız.

Ceket, Palto, Şal Kullanımı

Fazlalıklar kol ve sırt bölgesinde yoğun ise, sırt ve omuz detaylarınızı kapalı kullanmanız gerekebilir. Hem estetik durması hem de zarif bir hava yansıtmak için, fazlalıkları örtmek doğru bir uygulamadır. Bu nedenle, kıyafetlerinizde kullanacağınız, şallar, palto ve ceketler kamuflaj açısından büyük öneme sahiptir.

Volanlı Elbise

Bu tip elbise modellerinde elbise üzerinize daha sık oturur. Bel kısmınız ortaya çıkar ve elbisenin etek kısmı volan alır. Böyle olunca, odak belinize doğru giderken, geniş olan kalçalar kapatılır ve siz daha estetik durursunuz.

Dikkatli Kullanıldığında Fırfırın Önemi

Fırfır kullanımı çok tehlikelidir ve nasıl kullanılacağını bilmek önemlidir. Fakat göğüs bölgesi hanımlar için bir ayrıntıyı sunmak açısında önemlidir. Ayrı ayrı kullanılan bir kıyafet tercih etmiş iseniz, bel kısmınızın üzerinde olan bluzun uç kısımlarında yer alan fırfırlar, geniş olan ve büyük duran göğüs ölçülerinizi kapatmış olacaktır. Dikey çizgili modelleri kullanırsanız, daha avantajlı olunabilir.

Salaş Tulum Ya da Pantolon

Kalçalarında sorun olan ve bu bölgeyi kapatmak isteyenlerin yapması gereken kurallardan birisi deyüksek bel pantolon tercih etmek ve daha bol kumaşlı, dökümlü modelleri kullanmak. Üst kısmınızda uygulayacağınız renk ve oturan bir bluzun gelişimde devam eden pantolon sizi olduğunuzdan daha zayıf gösterecek ve aynı zamanda cool bir havaya sokmuş olacaktır. Tulum seçimleri de bu nedenle önemlidir. Belinizi belli eden bir kemer ve koyu renk bir tulum sizi baştan aşağı değiştirmeye yardım edecektir.

Gömlek Elbise ve Volanlı Kol

Son zamanlarda en popüler olan ürün, gömlek elbiselerdir. Uzun ya da kısa boylu ebatları olan gömlek elbiseler, bölgelerinizi kamufle etmek açısından başarılıdır. Diğer bildiğiniz yöntemleri direkt üzerinde uygulayabilir ve kombininizi genişletebilirsiniz. Özellikle elbiselerde volanlı kol kullanmak, dar omuzlar ve kalça genişliği olanların muzdarip olduğu orantıyı sağlamak için uygundur.

Kısa Üst Bluzlar

Croptop olarak anılan ve son zamanlarda çok kullanılan bluz ve tişörtlerden olan kısa üstleri bölgesel sorunları olanlar için ele alıyoruz. Basen bölgelerini dar göstermek için, üst kısımda yapılan hiledir. Belinizi ortaya çıkarabilir ve altınıza tercih ettiğiniz salaş bir etek ile de durumu oldukça zayıf görünümlü hale getirebilirsiniz.

Dikey Çizgiler

Her zaman bilinen ama çok fazla uygulanmayan bir kombin olduğunu gerçeğini hatırlatarak bir kez daha sunmak istedik. Gömlek elbiselerde, bluzlarda ya da ceket modellerinde her zaman tercih edebileceğiniz bu desen sizi zayıf görünüme doğru götürmeye yol aldıracak.

Fermuar Modası

Özellikle elbiselerde de kullanılan boydan boya uzayan fermuar kullanımı bu aşamada önemlidir.İlgiyi direkt kendisine çeken fermuar diğer alanı kamufle etmiş olacaktır. Elbiselerde tercih edilen bu uygulama, kullandığınız mekana uyum sağlaması noktasında da sizi zarif gösterecektir.

Diz Altında Biten Etekler

Daha cool, daha kontrollü, daha spor bir görünüme sahip olunan bu kombin sayesinde hem rahatınıza kavuşacak hem de ince gözükeceksiniz. Gündüz kullanımının çok rahat olduğu bu etekleri istediğiniz şekilde kombinleyebilirsiniz. İsterseniz spor ayakkabı ve kot montunuzla, isterseniz topuklu ayakkabı ve ceketle kombin edilebilir.

Yüksek Bel Ayrıntısı

Son zamanlarda düşük bel modasının gündemde olması nedeniyle kullanımı azalan yüksek beller pek çok açıdan kullanışlıdır. Daha uzun ve daha zayıf görünmenize yardım eder. Bu nedenle, özellikle yaklaşan yaz mevsimini fırsat bilerek yüksel bel mini kotlar kullanmanızı tavsiye ederiz.Basen bölgesinde sorun yaşayanlar ve kot kullanımından vazgeçemeyenler ise üst kısımlarını uzun tutacak gömlek ile kalça kısımlarını örtmelerini ve böyle daha doğru bir kombine doğru yol almalarını önerebiliriz. V kesimi gelen bu üst modeller, ön kısmından artarak arkaya doğru uzarlar.

Renkli Giyinmek

Her zaman siyahı kullanmak zorunda hissedenler için sevindirici bir haber olabilir. Kıyafetlerinizde hem renk geçişini sağlamak hem de ilgiyi farklı alanlara yaymak için renkli giyinmek avantaj olabilir. Bunu sadece daha uyumlu ve estetik kılmak önemli olmalıdır.

Volanlı Uzun Etek

Güzel bir volanlı etek, üzerine sade bir tshirt ve belinize dokunduracağınız ufak bir kemer ile yaz içinhazırsınız. Özellikle tercih ettiğiniz tişörtü eteğinizin içine yerleştirdiğinizde daha ince ve taze gözükeceksiniz. Yazın ışıltısı kıyafetinize yansıyacak ve siz modern bir hava ile pozitif bir etki yaratmış olabilirsiniz.

Yırtık Bel Boyfriend Pantolon

Modayı yakından takip edenlerin sevdiği ve beğendiği bir uygulama olan yırtık pantolon kullanımı,ince görünmeye yardımcı olur. Hem daha şık, hem de daha farklı durmayı seven ama bir taşla iki kuş vurmaya da hayır diyemeyenler için, tarz bir dokunuş olacaktır.

 

İnce Görünmek İçin Kıyafet Hileleri Resimleri

Author

Share