İnce Bele Sahip Olmak İçin Yapılması Gerekenler

Author

Categories

Share

Bayanlarımız mutlu eden, kendilerine özgüven veren konulardan biri de kilo vermektir. Kilo verirken de her bayan mutlaka ince bir bele sahip olmak ister. Bunun içinde herhangi bir estetik operasyon geçirmeniz gerekmez. Bu tamamen sizin elinizdedir. İnce bele sahip olmak için öncelikle uygun bir beslenme programı seçmeniz gerekir. Çünkü ince bele tek başına yapılan işlemlerle kavuşmak imkansızdır.

İnce bir bele sahip olmak için evinizde yapacağınız bazı egzersiz hareketleri sizler için hazırladık. Yalnız şunu belirtelim. Bu egzersizleri düzenli şekilde uygulamanız gerekir. 2 gün yapıp, 3 gün bırakırsanız ince bele sahip olmak biraz zaman alır hatta hiç etkisini görmeyebilirsiniz.

İnce bele sahip olmak için evde yapacağınız egzersizler şöyledir:

Sırt üstü yere uzanın. Daha sonra iki bacağınızı birleştirerek yerden göbeğinize kadar çekip bırakın. Bu arada ayaklarınızı çekerken nefes alıp, bırakırken de nefes veriniz. Bu şekilde yapabildiğiniz kadar bu egzersizi yapınız.

İnce Bele Sahip Olmak İçin Yapılması Gerekenler (2)

İkinci egzersiz ise yine aynı şekilde yere oturup iki elinizi başınızın arka tarafında birleştirip, sağa ve sola doğru dönerek egzersiz yapınız.

İnce Bele Sahip Olmak İçin Yapılması Gerekenler (1)

Author

Share