IMC Ajans Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Author

Categories

Share

IMC Ajans Hakkında Bilinmesi Gerekenler

imc-ajans-hakkinda-bilmeniz-gerekenler

IMC ajans hakkında bilinmesi gerekenler olarak 2000 yılında kurulan ve 16 yıldır tecrübeli kadrosu yaratıcı yapıya sahip elemanları ile yapmış olduğu işler gözle görülür durumdadır. Benimsemiş olduğu ilkeleri hızlı çalışmalarının yanında hata yapmadan ilerleyen yaratıcı hizmetler ortaya koyan müşteri memnuniyeti odaklı sunmuş olduğu hizmetleri doğru fiyatlamalar yaparak bu konuda kesinlikle taviz vermeden bu sektörde öncü kuruluş olmaya devam etmektedir. Kurumsal yapısı itibarı ile IMC ajans ekip ruhu benimsemiş bir şekilde şahıs yapılarıyla özdeşleşmeyen kendi markasını yaratan cast ajansı sektöründe ilkleri yapmakta ve hedefine emin adımlarla ilerlemektedir. IMC ajans hakkında bilinmesi gerekenler olarak on binin üzerinde aktif durumdaki kadrosu ile IMC ajans yönlendirmiş olduğu işlere sürekli olarak gitmeyen veya istediği verimi alamayan ve bu konuda istediği çalışmayı sergilemeyen hiçbir model yanında oyuncuyu da listelerinde barındırmayarak liste dışı bırakmaktadır.

imc-ajans-hakkinda-bilinmesi-gerekenler

Aktif durumda olan kadrosunu tüm görsellikleriyle sürekli güncel durumda tutarak müşteri potansiyeli durumundaki kişilere cast yada modellerinin en güncel durumdaki videolarını görsel güzelliklerini sergileyen resimlerini sunmuş bulunmaktadır. IMC ajans hakkında bilinmesi gerekenler bir diğer konu ise IMC ajans kadrolarını oluşturma aşamasında tüm Türkiye çapında gelen başvuruları en ince detayına kadar inceleyerek disiplini yüksek profesyonel çalışmalar sergileme yolunda ilerleyen ve bu alanda kariyer yapabilecek kişileri ayrıştırarak oluşturmaktadır. Oluşturmuş olduğu kadrosunu kurulduğu günden bu güne sözleşmeli olarak çalışma imkanı sunmaktadır.

imc-ajans-yeni-yuzler

Firma ve çalışanlar olarak iki tarafında sahip oldukları haklarını ve sorumlu oldukları alanları belirleyen firma tarafından belirlenen komisyon oranları çalışma yöntemleri ödeme süreleri belirten iş sözleşmeleri imza altına alınarak bu kadroların 1 yıl süre içerisinde farklı ajanslarla iş yapmalarını engellemektedir. IMC ajans hakkında bilinmesi gerekenler oyuncu ve model herhangi bir proje üzerinde adaylığını ortaya koyduğunda çalışma şartlarının nasıl olacağı ücretinin ne kadar olacağı IMC ajans tarafından yönetimi sağlanmaktadır. Yapılan sözleşme süresi içerisinde hiçbir işte rol alamamış veya hiçbir işe aday olamamış çalışanlarının talep ettikleri takdir de karşılıklı anlaşma sağlanarak yapılan sözleşmeler tazminat hakkı verilmeden ve herhangi bir ceza uygulanmadan fesih işlemi uygulanmaktadır. IMC ajans hakkında bilinmesi gerekenler oyuncuları için bütçe tekliflerini hazırlarken oyuncuların deneyim durumlarını ve yetenek seviyelerini uygulanacak projenin niteliğini yayında kalma süresini ve tüm mecraları dikkate almaktadır.

imc-ajans-cocuklari

IMC ajans kadrosunda görev yapacak olan oyuncular ve modeller ilk önce kendilerine gelen bilgilendirmeleri dikkatli bir şekilde okuyarak yapacakları işin genel nitelikleri acısından ve iş hakkında detaylı bilgi edinmeleri gerekmektedir. Bu konuda yapılan görevlendirmelerde görüşülecek adres önceden araştırma yapılarak zamana riayet büyük önem arz etmektedir. IMC ajans hakkında bilinmesi gerekenler bir diğer konu ise kadrosunda mevcut çocuk adayların yanlarında en fazla 2 ebeveyn bulunarak diğer arkadaş grupları veya akrabalar görüşme yapılacak bölgeye götürülmesine kesinlikle müsaade etmemektedir.bu tür durumlar oyuncu adaylarının elenmesine veya uyarılar alarak IMC ajans ile arasında sıkıntılar çıkabilmektedir.

imc-ajans-kiz-cocuklar

 

IMC Ajans Hakkında Bilinmesi Gerekenler Resimleri

imc-ajans

imc-ajans-hakkindaimc-ajansimc-ajans-yuzleriimc-ajans-tanidik-yuzlerimc-ajans-oyuncularimc-ajans-nasildirimc-ajans-modelleriimc-ajans-kucukleriimc-ajans-kayhan-celik

Author

Share