İlkbahar Yaz Ayakkabı Modelleri

Author

Categories

Share

İlkbahar Yaz Ayakkabı Modelleri

2017 İlkbahar Yaz ayakkabı modellerinde mercanlar, kırmızılar, saks mavileri adeta dans ediyor. Ayakkabıda tarz olarak genellikle hasır modeller tercih ediliyor. Süsüne püsüne düşkün hanımlar bileklerini saran hasır ayakkabılar ile zarif yürüyüşlerini birleştirerek ortaya cool bir tavır koyuyor. Yan tarafta gördüğünüz siyah ve kırmızı renklerin kombinlendiği stiletto tarzı ince topuklu ayakkabı 2017’ nin en çok tercih edilenleri arasında. Kısa boylu ve mini etek giymeyi de seven biri iseniz bu ayakkabılar tam size göre. Uzun boylu bayanlar için tercihler daha fazla. Özellikle spor tarzlarda daha çok püsküllü olanlar tercih ediliyor. sporda geçen senenin devamı olarak gold ve silver modeller ön planda. Klasik ayakkabı tarzlarında saks mavi ve mercan tarzların yanında turkuaz renk stilettolar tercih ediliyor.

Görüldüğü üzere 2017 yılında platform topuklar tarihe karışıyor. Onun yerine apartman topuklar retro bir dönüş yapıyor. Ayakkabıda Sandalet Modelleri Ayakkabı modellerinde 2017 sandalet tarzı bileğe yetişmeyen, ayak üstünde kalan bantlar ile şık bir görüntü sergiliyor. Kırmızı, vizon ve kahve tarzında tercihler gören bu modellerin üzerleri renkli boncuklar ile süslenerek plajlara uygun hale getiriliyor. Farklı tarzları seven bayanlar da unutulmamış tabi. Kamyon lastiğini andıran farklı ve çılgın topuk modelleri, vahşi kadını yansıtan leoparlar ile buluştuğunda adeta ben buradayım diye bağırıyor. Bu tarz ayakkabılar mini balon etekler, deri pantolonlar ile boy gösterirken seksiliği ön plana çıkarıyor. Sandalet modellerinin bilekten baldıra kadar olan bantlı ve boncuklu modelleri var. Bu modeller 2002 yılından bu güne tekrar modaya ani bir dönüş yaptı.

İnce bilekleriniz ve bacaklarınız varsa bu modeller kloş miniler ile siz çok yakışacak. Gecelere Zarafetiniz ile Damga Vurun Kalın, kaba ve ayakları olduğundan daha büyük gösteren platformların yerine ince topuklu stilettoların tercih edildiği 2017 yılının en trend gece ayakkabıları kısa sivri burunlu açık tonlar. Gecelere en çok yakışan stiletto renkleri ateş kırmızı, tozpembe ve beyaz mavi kombinleri. Ayrıca artık çanta ayakkabı kombinleri ortadan kalktı. Bu sıradanlıkların bir parçası olmak itemiyorsanız çantanızı ve ayakkabınızı aynı renkte tercih etmeyin. Eğer parlak ve payetli modelleri tercih ediyorsanız tarzınız tek bantlı modellerden yana olmalı. Çanta olarak süet veya mat deri tercih edebilirsiniz. Fazla aksesuar bu tarzı bozar.

2017 Spor Ayakkabı Modelleri 2017 spor ilkbahar yaz ayakkabı modelleri tercihini beyazdan yana kullanıyor. 2016 yazının bez ve çılgın görünümlü spor ayakkabıları rafa kalktı. Bu sene spor ayakkabılar daha çok kısa boylu hanımlara hitap ediyor. Gizli topuk, ortopedik ve beyaz spor ayakkabılar seneye uygun olarak önü püsküllü ve kenarlarında gold şeritler ile mağazalarda yerini aldı. Bu modellerin silver şeritli modelleri de mevcut. Spor ayakkabı modelleri bu yıl rahatlıktan çok şıklığa hitap ediyor. Bu modeller içinde sandalet tarzında olanları da mevcut. Arkası komple açık ve renkli bantlar ile kaplanmış, önü ise spor ayakkabı görüntüsünde. Keten modeller 2016 yılında olduğu gibi beyaz ve lacivert floral desenleri ile kaplı. Genç hanımların tercihleri arasında olan bu modeller rahatlığı ile dikkat çekiyor.

İlkbahar Yaz Ayakkabı Modelleri Resimleri

Author

Share