İlkbahar İçin Ayakkabı Modelleri | Hanımların Dünyası

loading...

İlkbahar İçin Ayakkabı Modelleri

İlkbahar İçin Ayakkabı Modelleri

İlkbahar İçin Ayakkabı Modelleri

Soğuk havaların yavaş yavaş geride kaldığı ve ılık havalarda birlikte kalın kabanların, botların ve çizmelerin geride kaldığı ilkbahar ayı yepyeni trendleri de beraberinde getiriyor. İşte bu ilkbahar sezonunda kombinlerinizi tamamlayacak ayakkabı modelleri..

İlkbaharda giyilebilecek ayakkabılar arasında ilk olarak pencereli Oxford ayakkabı modelleri yer alıyor. Birkaç sezondur popüler olan bu ayakkabılar günlük hayatta ve ofis yaşantısında tercih edilebilen oldukça rahat bir ayakkabı modeli. Bahar aylarında kenar kısımları pencereli modeller oldukça trend.

İlkbahar-ayakkabı-kombini
Platformlu spor ayakkabı modelleri de yükselişe geçen baharlık ayakkabılar arasında yer alıyor. Sportif kombinleri tamamlamak isteyen ama topuklu ayakkabıdan da vazgeçemeyenler için muhteşem bir alternatif.

Bantlı topuklu ayakkabı modelleri bu sezon tüm ayakkabı dünyasını etkisi altına almış durumda. En ünlü markaların koleksiyonlarında sıklıkla rastlanan bu ayakkabılar ayak bileğini ve ayağı son derece zarif gösteriyor.

Her ilkbaharda trend olan beyaz ayakkabılar bu sezon da günlük kombinleri etkisine altına alıyor. Her kombine uyması ve hatta klasik kombinlerde bile çok hoş bir görünüm yaratması onları vazgeçilmez kılıyor.

Cut-out bot denilen dekolteli ayakkabı modelleri de serin akşamlar için oldukça ideal. Skinny pantolonlarla harika bir uyum yakalayan bu botları bahar aylarında tercih edebilirsiniz. 70’lerden kopup gelen bir trend olan ayakkabı terlikler bu ilkbahar modasında çok sık rastlanır bir hale gelecek. Öncen bakıldığında ayakkabı olan ama arkadan görünümünde terlik olduğu anlaşılan bu şık ayakkabılar yaz döneminde de trend olabilir.

Topuklu-ayakkabı-modeli
Çoğu ayakkabı modelinde metal burunlar dikkat çekiyor. Özellikle günlük spor ayakkabı modellerinde rastlanan bu detay şık kombinlere de çok yakışıyor.

Bohem akımının bir uzantısı olan püsküller baharlık ayakkabı modellerine de yansıyor. Topuklu ayakkabılarda son dönemde oluşan bir trend olan kalın topuklar ilkbahar kombinleri için oldukça ideal bir ayakkabı modeli. Tamamı gümüş renkli ayakkabılar da şık kombinlerinizin vazgeçilmezi olacağa benziyor. Metalik görünüm özel günlerinizde şık elbiselerinizi tamamlayabilir. Gösterişi ve abartıyı sevenler için de payetli ayakkabı modelleri son derece ideal görünüyor. Bu ayakkabıları özel günlerin yanı sıra günlük olarak da tercih edebilirsiniz.

İlkbahar İçin Ayakkabı Modelleri Resimleri

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb