İlkbahar Güzellik Trendleri

Author

Categories

Share

İlkbahar Güzellik Trendleri

Yeni çıkacak trendleri önceden bilmenin en güzel yanı bu trendleri başka herkesten daha önce uygulayabilecek olmanızdır.Bu yazımızda sizlere ilkbahar moda trendlerini tanıtıyoruz. Ayrıca bu trendleri denemek için bahara kadar beklemenize de gerek yok. İstediğiniz zaman istediğiniz yerde kullanabilirsiniz. Bu nedenle hem ilkbaharda hem de genel olarak da tercih edebileceğiniz trendleri bu yazımızda sizlerle paylaşıyoruz.1. Renkli MaskaraBayanlar evden çıkmadan önce maskara sürmeyi kişisel bir alışkanlık haline getirmelidir (bir miktar rujla birlikte). Fakat sürülen maskaranın her zaman o sıkıcı siyah veya kahverengi renklerden de olması gerekmez. Bu ilkbaharda moda, renkli maskaralar olacak.
Trend-ilkbahar-kombinlemesi
Ne kadar renkli o kadar iyi!2. Karışık Saç BağlarıSaçınızı seviyorsunuz fakat onu bir şekle koymak için saatler harcamak istemiyor musunuz? Endişelenmeyin. Tek yapmanız gereken böylesine bir karışık saç bağı yapmak. Favori bloğunuzdaki veya derginizdeki modeller gibi modaya uyumlu görüneceğinizi garanti ediyoruz.3. Mavi FarBir zamanlar mavi far yapış yapış olarak anılıyordu. Peki ya şimdi? Gösterişli, şık ve seksi.4. Parlak Bakır Saç RengiSaç renklerinin gittiği son noktada parlak ve bakır saç renginin olduğunu söyleyebiliriz. Eğer bu türden bir renk size yakışıyorsa hiç düşünmeden ve bahar gelmeden saçınızı boyatın.5. Tropik GözlerTropik gözler oldukça güzel bir göz makyajı çünkü, baharın en güzel renklerini içeriyor. Soğuk havalarda dahi insanlar sizi bu gözlerle gördüklerinde içleri ısınacak
Trend-kombin
.6. Parıltılı FarYeni görüşmeye başladığınız birisi mi var? Bu parlak farları deneyin. Fotoğraftaki kız kadar belki de daha fazla göz kamaştırıcı görüneceğinizi garanti ediyoruz.7. Kırmızı RujKonu dudaklara geldiği zaman, kırmızı en klasik renklerden birisidir. Eğer kırmızı rujunuz bitmek üzereyse yenisini edinmenin vakti gelmiş demektir.8. Altın FarAltın renk far gözlerinize parıltı eklemenin harika bir yolu. Kesinlikle denenmesi gereken bir makyaj türü olarak karşımıza çıkıyor.9. Siyah SürmeEğer gözlerinize bir miktar daha fazla anlam katmak istiyorsanız, bu siyah sürmeleri içinize sinerek deneyebilirsiniz.

İlkbahar Güzellik Trendleri Resimleri

Author

Share