İkiz Bebek İsimleri | Hanımların Dünyası

loading...

İkiz Bebek İsimleri

İkiz Bebek İsimleri

İkiz Bebek İsimleri

Bebeğinizin olacağı haberini ilk aldığınız andan itibaren anne ve babalar hemen isim bulma telaşına girerler. Bu duruma çoğu kez aile büyükleri de katılarak sürecin bazı durumlarda problemli geçmesine de neden olabilmektedir. Birde ikiz bebek isimleri bulmanız gerekiyorsa işiniz biraz daha zor olabilir. Ancak günümüzde genellikle anne ve babanın ortak kararıyla bebeklere isim belirlenme oranı yüksektir. Aile büyükleriyle aranızı açmadan da bu karara varmanız tabi ki mümkündür. Biraz anlayış gösterildiği takdirde ortak bir yol bulmak hiçte zor değildir. Bebek isimlerinin belirlenmesinde kişilerin sosyal çevreleri, aile kökleri, özel ilgi alanları, bazı durumlarda siyasi tercihleri ve geleneksellik gibi faktörler etkili gibi görünse de şimdiki yeni çiftler daha modern isimleri tercih etmektedir. Hem heyecanlı hem de zor bir karar olan bebeğe isim belirlemek, ikiz bebek sahibi olacağınızı öğrenince biraz daha güçleşmektedir.

İkiz bebek isimleri genellikle birbirine uyumlu olarak belirlenmektedir. Ancak bu durum kişilerin tercihine göre değişiklik gösterebilir. Eğer ikiz bebek isimleri arıyor ve karar vermekte zorlanıyorsanız birbirine uyumlu ikiz bebek isimlerini aşağıdaki alternatifleri inceleyerek karar verebilirsiniz. Şunu da belirtmeden geçemeyeceğiz ki, o da ismi ne olursa olsun öncelikle sağlıklı ve hayırlı evlatlarınızın olmasını dileriz. İkiz bebek isimleri önerilerimizi, 3 başlık altında sizlere sunmayı uygun gördük. Bunlar; kız ikiz bebek isimleri, erkek ikiz bebek isimleri ve biri kız biri erkek ikiz bebek isimleri.

Kız İkiz Bebek İkizleri: Beyza-Şeyma, Fatma-Zeynep, Sezin-Selin, Gülden-Gülfem, Özge-Bilge, Masal-Rüya, Yağmur-Deniz, Nehir-Irmak, Hayat-Ömür, Nil-Naz, Eda-Seda, Selin-Pelin, Tuğçe-Ayça, Başak-Demet, Berra-Serra, Masal-Kumsal, Şimal-Şevval, Ayşe-Fatma, Özlem-Hasret, Ceylin-Ecrin, Buket-Demet, Esra-Elif, Candan-Canan, Beril-İdil, Deniz-Doğa, Ceyda-Ceren, Büşra-Kübra, Nil-Nehir, İpek-İnci, Didem-Sinem, Mina-Sina, Fulya-Ayla, Selin-Selen, Serra-Berra, Ela-Mira, Eflin-Ecmel, Simge-Merve, Hale-Sare, Merve-Nilay, Belma-Belinay, Sena-Sema, Ebru-Esra, Elif-Aslı, Irmak-Deniz, Emine-Amine, Hacer-Hatice, Berrak-Berru, Sezen-Selen,Almila-Alvina, Amara-Amelya, Anisa-Anita, Bade-Bağdegül, Berra-Besra, Pelin-Helin, Pelinsu-İpeksu, Canan-Nazan, Ceren-Canel, Ceylin-Ceylan, Çisem-Çisil, Çilay-Çiler, Defne-Demet, Dilan-Dilara, Duygu-Dünya, Dilek-Diler, Diclehan-Dilberay, Elmas-Elvan, Ebru-Burcu, Ela-Elvan, Eda-Ece, Emel-Emine, Esmeray-Eftalya, Feray-Ferda, Fulya-Fuldem, Fikriye-Firdevs, Funda-Fulden, Gamze-Gizem, Gökçe-Gökşin, Gamze-Gaye, Gönül-Gözde, Gülbahar-Gülben, Gül-Gülden, Handan-Hande, Hayat-Hazan, Hilal-Hülya, Işıl-Işık, İdil-İclal, İlkben-İlksen, İlayda-Hiranur, İpek-İrem,Jale-Jülide gibi isimlerdir.Tabi ki siz bu örnekleri çoğaltılabilir ve farklı isimleri yan yana getirebilirsiniz.

Erkek İkiz Bebek İsimleri: Mustafa-Kemal, Hasan-Hüseyin, Barış-Savaş, Hakan-Kaan, Yağız Efe-Yiğit Efe, Egemen-Egehan, Deniz-Ediz, Berke-Ege, Merih-Semih, Koralp-Seralp, Ahmet-Mehmet, Yaman-Kaan, Efe-Ege, Emre-Emir, Sertağ-Sertan, Bertan-Sertan, Güray-Gökay, Serkan-Erkan, Ekşn-Toprak, Cem-Can, Kuzey-Güney, Tekin-Metin, Baybars-Aybars, Barış-Baybars,Furkan-Serkan, Canberk-Ayberk, Ayaz-Efe, Gurur-Onur, Sercan-Serkan, Cemal-Kemal, Sezer-Sezgin, İsa-Musa, Oğuz-Onur, Özgün-Özgür, Mustafa-Kemal, Doğukan-Batıkan, Talha-Kayra, Murat-Burak, Ömer-Faruk, Ömer-Ali, Ahmet-Faruk, Mert-Yiğit, Berk-Mert, Ali-Veli, Anka-Tankut, Kaan-Hakan, Hasan-Kemal, Kamil-Kemalettin, Doğukan-Batıkan, Alican-Alişan, Ata-Atalay, Aykut-Aykan, Baha-Bahadır, Behlül-Behnan, Berkan-Berkin, Buğra-Burak, Celal-Caner, Halil-Hüseyin, Ekrem-Ethem, Serkan-Sekay, Emre-Emir, Engin-Ergin, Enver-Erdem, Erman-Erkan, Fuat-Furkan, Hamza-Hakan gibi isimleri erkek ikiz bebeklerinize verebilirsiniz.

Biri Kız Biri Erkek İkiz Bebek İsimleri: Melis-Melih, Kuzey-Mira, Ada-Aras, Emre-Esra, Halil-Hilal, Tuna-Tuana, Azra-Arda, Ilgın-İlhan, İrem-Erdem, Meryem-Ethem, Sinem-Kerem, Cemre-Emre, Ege-Ece, Toprak-Yaprak, Oya-Bora, Cem-Cemile, Meyra-Kayra, Beren-Baran, Önder-Özlem, Merve-Emre, Cem-Cemre, Aslı-Arda, Özgür-Özden, Aslı-Arda, Nuri-Nuriye, Onur-Nur, Miraç-Miray, Ümit-Umut, Derin-Demir, Bahar-Baha, Selim-Selda, Kaya-Maya, Meriç-Miraç, Berat-Berra, Azra-Sahra, Eftal-Eftalya, Sabri-Sabriye, Kadir-Kadriye-Halil-İbrahim, Baha-Bahar, Deniz-Su, Meryem-Erdem, Kerem-Ekrem, Tuna-Tuana, Emin-Emine, Sabri-Sabriye, Ömer-Ömür, Şehnaz-Şehmuz, Engin-Elvin, Aslı-Kerem, Aslı-Murat, Meryem-Mehmet, Güneş-Işık, Egemen-İrem, Lale-Engin, Leyla-Mecnun, Sedef-Sedat, Burcu-Burak, Burcu-Murat, Deniz-Derya, Destan-Deste, Eylül-Ekim, Fikri-Fikriye, Güneş-Yıldız gibi isimleri ikiz bebekleriniz için seçmek sizin tercihinize kalmış artık.

Yukarıda verdiğimiz ikiz bebek isimleri örneklerini dilediğiniz gibi çoğaltabilirsiniz. Ayrıca birbirine uyumlu olması sizin için önemli değilse, verdiğimiz isim çiftlerinden dilediğinizi kendinizde belirleyip bebeğinizin ismini kolayca belirlemenizde mümkün. Önemli olan eşinizin ve sizin içinize sinecek isimleri belirleyip göz bebeğiniz yavrularınıza en güzel isimleri koyabilmek.

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

BENZER YAZILAR

Yorum Yaz

500 karakter kaldı

Henüz hiç yorum yapılmadı.

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb