İçi Sürprizli Muhteşem Pastalar

Author

Categories

Share

Sürpriz pastalar aslında pasta tasarımları arasında en ilgi çekenlerdendir. Özellikle doğum günleri ya da özel günler için sürpriz pastalara kim hayır der ki? Hatta içinizdeki yaşadığınız duyguları dahi bu sürpriz pastalarla anlatıp aklınızdan geçenleri dile getirmesini sağlayabilirsiniz. Aslında neyden bahsettiğimizi içi sürprizli pastaları görünce anlayacaksınız.

Çocukların Doğum Günleri İçin Bu Pastalar Harika!

Çocukların doğum günlerinde ya da onların başarılarını kutlamak için içi sürprizli pastalara yaparak iç kısmına sevdikleri çikolatalardan, renkli şekerlerden ya da küçük bir hediye saklayabilirsiniz. Pastayı kesmeye başlayınca çıkacak sürpriz onları da şaşırttığı kadar çok da mutlu edecektir.

Aşkınızı Anlatmanın En İyi Yolu

Aşkınızı anlatmak istiyor ve bunu en iyi şekilde yapmak mı istiyorsunuz? O halde içi kalpli sürpriz kekle bu mümkün. Çünkü hiçbir erkek keke hayır demez ve içinde çıkan kalbe sanırız hiç hiç dayanamaz. O halde kolları sıvayıp içi kalpli bir kek yapmanızı öneririz.

Hazırladığımı bu keklerin tarifleri olmasa da resimlerde açıklayıcı şekilde anlatılmış. Geneli benzer kek malzemelerinden yapılmıştır. Bizler sizlere fikir olması açısından içi sürprizli muhteşem pastalarımızı sunuyoruz. Bu doyumsuz lezzetlerle sizleri baş başa bırakıyoruz.

 

 

Author

Share