Ibbenbüren on Ice Katılmak | Hanımların Dünyası

loading...

Ibbenbüren on Ice 2013-2014 Almanya Buz Pateni Festivali

Ibbenbüren on Ice 2013-2014 Almanya Buz Pateni Festivali

Bu yazımızda siz değerli ziyaretçilerimize her yıl düzenlenen ve büyük bir ilgili ile takip edilen bir olay hakkında bilgi vermek istiyoruz. ibbenbüren on ice Almanya’da 10 yıldan beri başarılı bir şekilde organize edilen parti kıvamında bir olaydır. Parti kıvamında olan İbbenbüren on İce ismindede anlaşıldığı gibi buzun üstünde yapılan bir eğlence şeklidir.

Ibbenbüren on Ice Katılmak

Ibbenbüren on Ice Katılmak

İbbenbüren on Ice belirlenen günlerde saat 10:00 ve 22:00 arasında ziyaret edebileceğiniz güzel bir festivaldir. Profesyonel patencilerden amatörlere kadar herkes İbbenbüren on İce’da tadında eğlenebilir. Her yıl on binden fazla kişinin ziyaret ettiği İbbenbüren on İce herkes tarafından sevilen bir festivaldir. Bu yıl 5 Ocak 2014 tarihine kadar katılabileceğiniz ibbenburen on ice, lokasyon olarak Neumarkt, ibbenbüren’dadır.

Ücretlendirmeye gelince parkurda bir saatlik tur 2 Avro olarak ücretlendirilmiştir. Fiyatların uygun olması sebebi ile genç yaşlı herkesin ziyaret ettiği bu festivala gitmeyi sizlerede tavsiye ediyoruz. Boş vakitlerinizde noel tatilinde bu güzel festivali ziyaret edebilirsiniz. Festival ile ilgili daha fazla bilgiye sahip olmak için İbbenbüren on İce tarafından hazırlanan resmi web sayfasını ziyaret edebilirsiniz. İbbenbüren on İce resmi web sayfası www.ibb-on-ice.de bu adrestir.

 

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb