Hürriyet Ölüm İlanı

Author

Categories

Share

Hürriyet Ölüm İlanı

hurriyet-olum-ilanlar

Her kulun ve her nefsin tadacağı yegâne şey olan ölüm Allah’ın verdiği emaneti geri alması olarak değerlendirilmelidir. Her ölümün erken olduğu şu dünyada kayıplarımız için büyük üzüntüler yaşamaktayız. Özellikle hayatında belirli bir noktaya gelmiş, birçok insana faydası dokunmuş ve kendini birçok kişiye sevdirmiş olan bir yakınımız vefat ettiğinden bu vefat durumundan herkesin haberinin olmasını isteriz. Küçük şehirlerde ve kırsal bölgelerde insanların birbirlerini tanıma oranına istinaden ölüm ilanları camilerden yapılan ya da belediyeden yapılan anonslar ile gerçekleşmektedir. Bu anonslar ile insanları söz konusu kişinin cenazesine gelmekte ve hayrı duaları okumaktadır.

hurriyet-olum-ilanlar-3

Sevdiğiniz bir yakınınızı kaybettiğinizde onun için yapabileceğiniz son göreviniz de olabildiğince fazla tanıdığına ulaşarak cenazesinde yanında olmasını ya da en azından öğrenmesini sağlayarak bir hayır duası okumasını sağlamaktır. Bu nedenle oldukça önemli olan ölüm ilânları eğer ölen kişi sevilen ve sayılan bir kişi olmasının yanı sıra büyük bir kesim tarafından da tanınan bir kişi ise gazeteye ölüm ilânı vermek oldukça yerinde bir işlemdir. Gazeteye verilecek ölüm ilânı şartları Ülkemizde hemen her gazete ölüm ilânı için özel bir hizmete ve özel bir bölüme sahiptir. Bu ilânlar konusunda profesyonel olan ve ülkemizin en çok satılan ve okunan gazetelerinden biri olan hürriyet ölüm ilânı konusunda da profesyonel bir çalışma içerisindedir.

hurriyet-olum-ilanlar

İlân vermek isteyenler için 7 gün 24 saat hizmet veren bir bürosu olan hürriyet ölüm ilanı,gazeteye telefon ile ulaşacağınız kişi size aynı zamanda ilân tasarımı konusunda da yardımcı olacaktır. İnsanların en acılı dönemlerinden biri olan yakınlarını kaybettikleri dönemde ilân tasarımını ve metni kendilerinin hazırlaması her zaman mümkün olmamaktadır. Bu nedenle işinde uzman kişiler ile çalışan hürriyet gazetesi; ilân servisi çalışanlarını ilan metinleri ve ölüm ilânı tasarımları konusunda bilgilendirmiştir. Bölgesel hürriyet baskıları Hürriyet gazetesi profesyonelliği ve köklü geçmişi sayesinde bazı bölgelere özel yayınlar yapma şansına sahip olmuştur.

hurriyet-olum-ilanlari-1

Ana gazetenin yanı sıra eklerinin bölgelere has olduğu bu gazetede İstanbul, Ankara, Bursa, İzmir ve Antalya için özel gazeteler basılmaktadır. Gazete ekinde ağırlıklı olarak söz konusu bu bölgelerin haberlerine yer verilen bu baskı türünde ilânınızı bölgesel gazeteye ya da ana gazeteye verme kararı tamamen size aittir. Reklam verme ve ilân verme konusunda oldukça gelişmiş bir sistemi olan hürriyet ölüm ilanı için sayfasında numaralar barındırdığı gibi telefon numaranızı bırakıp aranma talep etme imkânını da sunmaktadır. Yani isterseniz ilânınız için hürriyetin ilânlar için oluşturduğu sayfaya girerek telefon numaranızı bırakıp beni hemen ara tuşuna basabilir ve hürriyet çalışanlarının en kısa sürede sizi aramalarını bekleyebilirsiniz.

hurriyet-olum-ilanlar-2

Çok kısa sürede size dönecek olan hürriyet çalışanları ilânın türü, ebadı, tasarımı ve ilânda bulunacak metin hakkında sizden bilgi alacak ve kendi deneyimlerini aktaracaktır. Kolayca ödeyebilirsiniz Seri ilânlarda kelime başına olan ödemeler ölüm ilânlarında verilen ilânın baskı boyutuna ve tasarımına göre değişiklik göstermektedir. Çerçeveli olarak verilecek olan ölüm ilânında çerçeve boyutu büyüdükçe ödenmesi talep edilen ücret de artmaktadır. Hürriyet ölüm ilanı,gazetenin sağladığı imkânlar çerçevesinde vereceğiniz ilânlar için ödemelerinizi banka havalesi ya da kredi kartı ile kolaylıkla ödeyebilirsiniz. Fiyat bilgisine en net şekilde ulaşacağınız ilân servisi çalışanlarından öğrenebilirsiniz.

hurriyet-olum-ilani-3

Hürriyet Ölüm İlanı Resimleri

 

hurriyet-olum-ilanihurriyet-olum-ilani-1hurriyet-olum-ilanlari-2hurriyet-olum-ilanlarihurriyet-olum-ilanihurriyet-olum-ilani-2

Author

Share