Hücre Yenileyen Maske Tarifleri | Hanımların Dünyası

loading...

Hücre Yenileyen Maske Tarifleri

Hücre Yenileyen Maske Tarifleri

Hücre Yenileyen Maske Tarifleri

Uygulamaya alacağınız hücre yenileyici maske tarifleri sayesinde cilt üzerinde ki gözeneklerin küçülmesini sağlayabilirsiniz. Hemen kolları sıvayın ve en özel maske tarifleri aracılığı ile kusursuz güzelliğe sahip olun.

Hücre Yenileyen Maske Tarifi

·         Tek bir tane bıldırıcın yumurtası

·          Tek bir tanede taze salatalık

Sağlıklı cilt tipine sahip olmanız adına oldukça ideal olan hücre yenileyen maske tarifi şimdi en özel püf noktaları ile sizlerle. Maske yapımı için bir adet salatalığı belender ile püre haline getirelim. Pürenin içerisine bir adet bıldırcın yumurtası ilave edelim.

Hücre Yenileyen Mucizevi Maske Tarifi

·         Bir adet kivi

·         Buğday yağı

·         Bir çay kaşığı bal

Hücre yenileyen maske tarifi için öncelikle bir adet kiviyi belender ile güzel bir şekilde püre şeklini aldıralım. Yapılan pürenin içine bir tane çay kaşığı halinde taze saf bal  bide güzel buğday yağı içine dökelim.. Maskemizi cilt üzerine hafif bir şekilde ince hal alacak şekilde sürüp yakalayı 15-25 dakika arası bekletelim.

 Maske-tarifi
Cilt Yenileyen Özel Maske Tarifleri

·         1 adet domates

·         Süt

Cilt yenileyen maske tarifi ile kusursuz güzelliğe merhaba diyebilirsiniz. Maske yapımı için bir adet domatesi belender ile püre haline getirelim ve içerisine süt ilave edelim.

Cilt Yenileyen ve Onaran Maske Tarifi

·         Muz

·         Süt

·         Bal

D vitamini açısından oldukça zengin olan bu maske tarifi için önerilen tüm malzemeler derin bir kap da karıştırılır ve cilt üzerine ince bir tabaka halinde sürülür

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb