Hızlı Kilo Vermek İsteyenlere Altın Öneriler | Hanımların Dünyası

loading...

Hızlı Kilo Vermek İsteyenlere Altın Öneriler

Hızlı Kilo Vermek İsteyenlere Altın Öneriler

Hızlı Kilo Vermek İsteyenlere Altın Öneriler

Ana öğünlerde tüketilmesi gerekli olan en önemli besinlerin başında yoğurt ile salata gelir. İlk önce bir ana öğün başında bu iki besini tüketmeniz önerilir. Ardından diğer yemeklerin yenmesi gerekiyor. Bu şekilde çok aç karnına yemek yememiş ve besinleri direk kalori olarak almazsınız. Zaten salata ve yoğurt her zaman için yardımcı besinlerden sayılır. Enerji bazında değerlendirdiğimiz zaman salatadan sonra daha az kalori alacağınızı söyleyelim. Çünkü yemeğe çok aç başlamayınız. Hızlı Kilo Vermek İsteyenlere Altın Önerilere yazımızdan kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Karbonhidratları En Sona Atınız! Gün içerisindeki hangi öğünde olursa olsun mutlaka kalorisi yüksek olan besinlerin en sona atılması gerekir. Tabi ki beyin için de en önemli ihtiyaç olan karbonhidratı tamamen hayatınızdan çıkarın demiyoruz. Fakat aldığınız oranı çok azaltmanız gerekir. Makarna, pilav ve ekmek gibi besinlerin oranını mutlaka azaltmanız gerekir. Her çeşit besinin bir sofrada olması gerektiğini de belirtmelisiniz.

Karbonhidrat da yeşillik de aynı sofrada mutlaka bulunmalı ve denge sağlanması gerekir. Su İçmeye Özen Göstermelisiniz! Günlük yaşam içerisinde su tüketimi son derece önemli bir konudur. Yemek ile arasında bağlantı kurmak istediğimiz zamanlar da ise yemekten hemen önce ve ya yemek esnasında 1 bardak olmak sureti ile su tüketilmesi gerektiği tavsiye ediliyor. Bilimsel olarak yapılmış araştırmalar sonucunda bu mevzuda suyun midede yer kaplaması daha az yenmesine destek oluyor anlamı çıkarılır. Gerek açlığın biraz olsun bastırılmasını sağlıyor gerekse de midede bir sıvının yer kaplaması sayesinde daha az yemek yenmesi destekler. Zaten ilk olarak acıktığınızı hissettiğiniz zaman su içmek ile işe başlayın denmektedir. Bazı zamanlarda ise beyin ihtiyaç duyduğu su gereksimini ifade etmek için açlık hissi uyandırırmış. Bunu bilmekte de fayda var.

Vücut Tipine Göre Kilo Verme Yöntemleri Nelerdir? Kilo vermek hepimizin aklında olan bir şey her zaman diyete başlayıp bıraktığımız belki de bir türlü sonunu getiremediğimiz yöntemlerden biri. Şimdi kilo vermeye farklı bir açıdan bakmayı deneyelim. Vücut şekline göre kilo verebilme teknikleri konusunda ise asıl yapılması gereken hareketler vücudumuzun şekline göre seçmemiz gerektiğini öğreneceğiz. Hızlı Kilo Vermek İsteyenlere Altın Önerilere devam edelim;

Armut vücut tipi nasıl zayıflar? Armut vücut tipine sahip bir bireyseniz, demek ki kalçalarınız olması gerekenden daha geniştir. Omuzlarınız dar olduğundan dolayı kalçalarınız basen kısımlarınız göze çarpmaktadır. Bu durumdan dolayı bu vücut tipine sahip kişilerin daha çok diyet yerine egzersiz spor yapmalarını öneririz. Koşu ve yürüyüş şeklinde kilo vermek armut vücut tipli kadınlar için daha yararlı olacaktır.

Elma vücut tipi nasıl zayıflar? Elma vücut tipinin diğerlerine göre farkı olan aşırı yemekten dolayı yağların vücudun orta kısmında birleşmesiyle oluşuyor. Bu tür bir vücuda sahip iseniz diyet daha doğrusu sağlıklı beslenme en başta yapmanız gereken yöntemlerdendir. Sonraki vakitlerde ise yüzme koşu ve oluşan göbeğinizi yapmamız için mekik hareketlerini öneriyoruz.

Kare vücut tipi nasıl zayıflar? Kare vücut tipine sahip olan kilolu bayanlar yanı sıra biraz daha şekilsiz olmaktan yakınmaktadırlar. Yani kısacası vücudun bel omuz kalça hatları kıvrımlı gelmek yerine düz şekilde iniyorlar. Eğer böyle bir vücut tipiniz varsa yapılması gereken tek şey spor olmalıdır. Bu vücut tipinde ilk önce belimizi inceltmek için pilates çapraz hareketler yapmalısınız. Daha sonra orantıya göre omuz ve kalça için diğer hareket çeşitleri uygulanmalıdır.

Kum saati vücut tipi nasıl zayıflar? Bu vücut tipi belki de en fazla beğenilen vücut tipleri arasındadır kilo vermek istediğinizde dahi vücudunuzun her tarafı eşit miktarda kilo aldığı için sağlıklı beslenme ve düzenli egzersizler ile kısa zamanda vücudunuzun her kısmından eşit miktarda kilo verip daha fit bir görünüme sahip olmanızı sağlayacaktır.

Hızlı Kilo Vermek İsteyenlere Altın Öneriler Resimleri

 

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb