Herbalife Yorumları İnanılmaz Bilgiler

Author

Categories

Share

Herbalife Yorumları İnanılmaz Bilgiler

herbalife-yorumlari-ve-inanilmaz-bilgiler

Özellikle son yıllarda her yaştan insanın hayatına giren fast food tarzı beslenme alışkanlığıyla birlikte sağlığımızı tehdit eden kilo sorunu her geçen gün daha çok insanı etkilemekte. Kilo sorunun başta hareketsizlik ve yüksek şeker içeren gıdalarla beslenme, genetik faktörler, hormonal rahatsızlıklar gibi birçok sebebi var. Bu sorun beraberinde diyet ürünleri ve takviye gıda sektörünün canlanmasına sebep oldu. Ne yazık ki diyet ürünü olarak satılan birçok ürün ölüme kadar varan sağlık sorunları yaratabiliyor. Bu yüzden diyet konusunda size yardımcı olacak takviye gıdalar ya da ürünler alırken profesyonel bir diyetisyenin görüşlerini almak hayati önem taşıyor.

herbalife

Özellikle ülkemizde çok popüler olan bir takviye ürünlerin başında Herbalife yorumları inanılmaz bilgiler, International markasının ürünleri olan toz içecek karışımları, bitki çayları ve içecekler geliyor. Bu ürünler arasında kilo yönetiminde en sık kullanılan ürün öğün yerine geçen toz içecek karışımları yani shake karışımları. Bu karışımlar bir bardak süt ve iki yemek kaşığı toz karışımın karıştırılarak hazırlanıyor. Kilo kontrolünde en çok göz önünde bulundurulan konulardan biri kalori değeri olduğu için karışımın yağsız ya da yarım yağlı süt ile hazırlanması tavsiye ediliyor. Sütle hazırlanan bu karışım günün üç ana öğününden birini karşılıyor. İçerisinde C vitamini, B vitaminleri, kalsiyum ve demir bulunan karışım toplam yirmi iki vitamin ve mineral içermekte.

herbalife-yorumlari-ve-inanilmaz-bilgiler

Kilo kaybı için günlük üç ana öğünden ikisinde bu karışımı içebilirsiniz. İdeal kilonuza ulaştığınızı düşünüyor ve bu kiloyu korumak istiyorsanız üç ana öğünden birinde bu ürün karışımını kullanabilirsiniz. Hem kilo kaybı hem de ideal kilonun korunması için yalnızca bu karışımları tüketmek elbette yeterli değil. Diğer öğünlerde ve ara öğünlerde de sağlıklı bir beslenme düzeniniz olması ve yeteri kadar spor yapmak da kilo verebilmek için önemli faktörlerden. Yarım yağlı bir bardak sütle hazırlanan shake karışımı yaklaşık olarak iki yüz kaloridir.

herbalife

Bir kilo yağ yakabilmek için yaklaşık olarak 7500 kalori kaybetmeniz gerekmektedir. Ortalama bir kiloya sahip bir insan için ideal kilo kaybı aylık dört altı kilo arasındaki kilo kaybıdır. Uyguladığınız diyet ne olursa olsun bunun üzerinde yaşadığınız kilo kaybı yağ değil su ve kas kaybının belirtisidir. Bu yüzden aylık çok yüksek kilo kayıpları vadeden şok diyetlerden kaçınmalı ve uyguladığınız diyet süresince su kaybı yaşamamak için günlük en az sekiz bardak su içmelisiniz. Verdiğimiz kilo değerlerinin normal bir vücut kitle endeksine sahip bir insan için olduğunu tekrar hatırlatalım.

herbalife-yorumlari-inanilmaz-bilgi

Vücut kitle endeksiniz ne kadar yüksekse yaşayacağınız kilo kaybı da o kadar fazla olacaktır. Bir haftada vücut toplam ağırlığınız yüzde birini kaybettiğinizi varsayarsak bir haftalık kilo kaybı yüz kiloluk bir insan için bir kilo olurken elli kilo bir insan için yarım kilo olacaktır. Herbalife yorumları inanılmaz bilgiler,shake karışımını deneyenler de bu doğrultuda ayda dört ile on kilo arası kilo kayıplarının yaşandığını ifade etmekte.

herbalife-yorumlari-ve-inanilmaz-bilgi

Herbalife Yorumları İnanılmaz Bilgiler Resimleri

herbalife-yorumlari-inanilmaz-bilgiherbalife-yorumlari-ve-inanilmaz-bilgiherbalife-yorumlari-inanilmaz-bilgilerherbalife-yorumlari-inanilmaz-bilgilerherbalife-yorumlar-inanilmaz-bilgiherbalife-yorumlarherbalife-yorumlariherbalife-yorumlarherbalife-yorumlari

Author

Share