Her Mevsime Uygun İhtişamlı Gelin Ayakkabıları

Author

Categories

Share

Gelinliğinizin tamamlayıcısı olan ve gelinlik ile beraber daha zarif görünmenize yardımcı olan gelin ayakkabılarınızı alma vakti geldi. Gelin ayakkabısı alırken de kolay bir alışveriş gibi görseniz de, dikkatli olmakta fayda var deriz. En az 2 gün giyeceğiniz gelin ayakkabısı alırken, öncelikle rahatlık ön planda olmalıdır. Sadece güzel bir görüntüsü ve gelinlik altına çok yakışacak diye düşünerek, ayağınızı rahatsız edecek bir ayakkabı almayın deriz.

Her Mevsime Uygun İhtişamlı Gelin Ayakkabıları (39)

Bunun dışında gelin ayakkabısı alırken mevsim şartlarını da göz önüne alın deriz. Sonbahar ve kış düğünlerinde havadan dolayı tercih etmeniz gereken ayakkabılar kapalı ve topuklu ayakkabılar olabilir. Yazın ise tam tersi açık, sandalet tarzı gelin ayakkabılar satın alınmaktadır.

Gelin ayakkabısı alırken günlük yaşamda topuklu ayakkabı pek tercih etmiyorsanız kesinlikle giyemeyeceğiniz topuklu ayakkabı kullanmamalısınız. Aksi halde düğün esnasında kötü sonuçlarla karşı karşıya kalabilir, ayaklarınız rahat olmadığı için bu güzel günde ayak ağrısı çekebilirsiniz. Bundan dolayı mutlaka düğünden en az 2 hafta önce ayakkabınızı alıp, evde sık sık giyip, ayağınızın alışmasını sağlayınız. Şimdi ise sizler için hazırladığımız her mevsime uygunHer Mevsime Uygun İhtişamlı Gelin Ayakkabıları (39)ne bakarak karar veriniz.

Author

Share