Henna Kına Gecesi ve Gelin Hamamı Organizasyonu

Author

Categories

Share

Gelenek ve göreneklerimizde önemli bir yeri olan Kına Gecesi için Henna Organizasyon olarak, farklı ve orijinal konseptlerle süslüyor ve düğün arifesi olan bu geceyi unutulmaz kılıyoruz.
Son yıllarda Kına Gecesi organizasyonlarına en az düğün organizasyonları kadar önem veriliyor ve gelin adayları bu özel gecelerini, geleneksel çizgiden ayrılmayarak ama bir o kadar da farklı kutlamak istiyor. Biz de Henna Organizasyon olarak, bu istekleri göz önünde bulundurarak gelinlerimize ayrıcalıklı konseptler hazırlıyoruz.
Kaftan seçimlerinden, kına aksesuarlarına, hediyeliklerden bu özel gecenin en ufak detaylarına kadar düşünerek gelinlerimizi ve misafirlerini ağırlıyoruz. Kaftanlarımız özel modacımız tarafından Osmanlı Gelinlikleri şeklinde hazırlanıyor kaftan başlıklarımız dahi özel olarak tasarlanıyor ve her gelin adayımız kına gecesinde adeta birer Sultan oluyorlar. Gelin Hanımın arkadaşları da bindallı giyerek geceye eşlik ediyorlar. Ayrıca gelin hanım ve arkadaşlarının gece boyunca oturup eğlenebilecekleri Şark Köşemiz ya da Harem Çadırımız kuruluyor ve görsel olarak tarihi bir atmosfer oluşturuyoruz. Dans ekibimiz kına töreninden önce ve sonra dans gösterilerini sunuyorlar ve isterse gelinimiz de ekibimizle beraber bu gösteriye ortak olabiliyor.
Daha farklı kına töreni kutlamak isteyen müşterilerimiz için de Gelin Hamamı olarak nitelendirdiğimiz organizasyonlarımız ya da bekarlığa veda tadında kına geceleri için de farklı konseptlerimiz bulunuyor. Ayrıca sünnet kınaları için de programlarımız mevcut sünnet anneleri için özel kaftanlarımız, sünnet çocukları için de şehzade kostümlerimiz bulunuyor.
Müşterilerimizin hayallerini dinleyerek, bunları kına gecelerinde kusursuz şekilde hayata geçirmeyi hedefliyor ve bu yolda çalışmalarımıza yön veriyoruz.

Author

Share