Hayallerinizdeki Gelinlik Modelleri 2017

Author

Categories

Share

Hayallerinizdeki Gelinlik Modelleri 2017

 

Gelinlik modelleri konusunda yapılan çalışmalar hayalleri süsleyen beyaz tüllerin ve dantellerin modern tasarımlarından oluşan ince işçilikler olmaktadır. Dantel sanatının büyüleyici etkisi gelinlik oluşumunda en büyük rolü oynayan etkendir. Ortaya çıkarılan hayallerinizdeki gelinlik modelleri 2017 prenses şıklığında bir hava yaratırken modacıların ellerinden çıkan eserler görücüye çıktığı andan itibaren göz kamaştırıcı güzellikler olmaktadır. Model seçimleri konusunda; Prenses gelinlik modelleri Kabarık gelinlik modelleri Düğün elbiseleri Tesettür gelinlik modelleri Olarak gruplandırmak mümkündür. İstediğiniz gelinlik modelini bulabilmeniz için internet sitesi web sitesi sayfalarında yer alan görsellerden faydalanarak ve bunların yaratıcısı sitil danışmanlarından gerekli bilgilendirmeyi alarak sağlayabilirsiniz. Türkiye gelinlik moda tasarımları konusunda en yüksek kaliteli ürünleri ortaya çıkaran bir sektör oluşturmuş durumdadır. Dünya çapında turizm amaçlı ziyarete gelenler mağaza vitrinlerinde reklam panolarında gelinlik firmalarının ürünlerini inceleyerek koleksiyonlarına bu tür bir güzellik eklemeden dönüş yapmamaktadır.

Hayallerinizdeki gelinlik modelleri 2017 çalışmaları kapsamında özellikle abiye tarzı nişan elbiseleri, düğün kıyafetleri ve en can alıcı beyaz tüllerin bir şah eser olarak ortaya çıkarıldığı gelinlik modelleri tekstil sektörünün en gözde çalışmalarından olmaktadır. Firmalar yüksek kalite paralelinde en uygun fiyatta gelinlik üretimleri yaparak bu alanda kendilerine misyon yaratmaktadırlar. En Gözde Gelinlik Tasarımları Gelinlik tasarımları ve gelinlik pazarı oluşturma konusunda Avrupa’nın en hızlı gelişimini sağlayan Türkiye bu alanda oluşturmuş olduğu piyasayı İzmir ve İstanbul başta olmak üzere tüm yurt genelinde moda ya yön veren etkin çalışmalar olarak ortaya çıkarmaktadır. Yaratmış olduğu hava özgün tasarımlar bu konuda en iyi eğitimi almış moda tasarımcılarının elinden çıkmaktadır.

Dünya gelinlik fuarlarında aktif olarak faaliyet gösteren Türkiye tekstil firmaları başta Almanya, Amerika birleşik devletleri, İsveç, Filistin, İran, Dubai, Mısır, Kıbrıs, Danimarka, Fransa, ırak gibi ülkelerde etkin bir faaliyet alanı oluşturmaktadır. Üretimi yapılan gelinlik modelleri olarak; A kesim gelinlik modelleri Balık gelinlik modelleri Yarım balık gelinlik modelleri Prenses gelinlik modelleri Kabarık gelinlik modelleri

A kesim gelinlik modelleri: Gelinlik modeli adına uygun bir şekilde omuzlardan açık ve belden aşağı kısmı A harfini andıracak şekilde zarif bir gelinlik modeli olmaktadır. Bu isimle anılmasının sebebi üst kısımdan ayaklara doğru genişleyerek yere kadar ulaşmasından dolayıdır. Bu tür bir gelinlik modelinde belden itibaren başlayan acı kalça ve basen hareketlerini daha yarat yerine getirmeyi sağlarken görüntü acısından da sorunsuz bir tasarım oluşturmaktadır.

Balık gelinlik modelleri: Bu model sadece gelinlik modelleri üzerinde etkili kalmayıp abiye elbise tasarımlarında da etkili bir çalışma olmaktadır. Vücut kısmından dizlere kadar sarıcı bir özellikte düz kesim olan tasarımın diz kısmından sonra genişleyerek balık kuyruğunu andırması bu ismi almasına neden olmaktadır. Bu tip bir gelinliği vücut hatlarına güvenen ön plana çıkarak görsel bir şölen oluşturan zayıf yapılı bayanların seçimi olduğu görülmektedir. Çünkü dar kesim olması göğüs, karın kısmı bel ve basenler tamamen ön plana çıkan bir görünüm sağlamaktadır. Draperlerle desteklenmiş balık gelinlik modelinde hacimli bir hava ortaya çıkmaktadır.

Yarım Balık Gelinlik Modelleri: Vücut hatlarını ön plana çıkaran fakat basenlerden itibaren doğrudan genişleyerek yere kadar uzanan yarım balık gelinlik modeli hayallerinizdeki gelinlik modelleri 2017 için özel tasarımlar arasında yer almaktadır. Kalça kısmına kadar vücudu sarması bu modeli tercih edenlerin kendine güvenini ortaya koymaktadır. Uzun boya sahip olan gelin adayları için dengeli bir görünüm ortaya sererek vücut hatlarındaki fazlalıklar kamufle edilebilmektedir. Hayallerinizdeki gelinlik modelleri 2017 içinde en çok tercih edilen modellerden biriside bele kadar vücut hatlarını saran sonrasında tamamen genişleyen prenses gelinlik modeli basen bölgesi geniş yapılı olan bayanların tercihi olmaktadır.

Author

Share