Berlin'de Hasır Restoranı | Hanımların Dünyası

loading...

Hasır Restaurant, Almanya Berlin’de Türk Yemekleri

Hasır Restaurant, Almanya Berlin’de Türk Yemekleri

Restoranlar günümüzde önemli bir yere sahiptir. Almanya’da bulunan Türk restoranlarının ise yeri bambaşkadır. Bunun nedeni restoranların gurbetçilerimize Türk esintilerini yansıtmasıdır. Gittiğiniz herhangi bir Türk restoranında kendinizi Türkiye’deki gibi hissedebilirsiniz. Türkiye’nin zengin mutfağından birbirinden mükemmel lezzetleri Almanya’nın çeşitli bölgelerinde tatmanız mümkün. Bu yazımızda siz değerli ziyaretçilerimize Berlin’de gidilecek mekanlar konusunda bilgi vermek istiyoruz.

hasir

Bildiğiniz gibi Almanya’da en çok Türk’ün yaşadığı bölgelerin başında Berlin geliyor. Başkent Berlin’de bu nedenle fazlaca seçkin Türk restoranı bulmanız mümkündür. Sizler için Berlin’de bulunan bir seçkin restoran konusunda bilgi vermek istiyoruz. Berlin’de kuşkusuz her gurbetçinin bildiği restoranlardan bir tanesi Hasır restoranıdır. 7 farklı şubesi ile Almanya’nın dört bir tarafında hizmet veren Hasır restoranının merkez şubesi Berlin’de bulunuyor.

Türk mutfağının mükemmel lezzetlerini uygun fiyatlar karşılığında bu restoranda bulabilirsiniz. Sizlere bu restoranın iletişim bilgilerini vermek istiyoruz. Hasır restorana şu bilgiler ile ulaşabilirsiniz:

Oranienstraße 177
10999 Berlin

Mail: info (at) hasir.de

Tel.: 030 61107504
Fax: 030 61507082

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb