Handan Moda Evi Gelinlik Modelleri Ankara | Hanımların Dünyası

loading...

Handan Moda Evi Gelinlik Modelleri Ankara

Handan Moda Evi Gelinlik Modelleri Ankara

Gelinlik sektöründe çok uzun yıllar hizmet etmiş olan Handan Moda Evi, her sezon ve her yıl gelinlik modellerinde farklı tasarımlara imza atmaktadır. Sadece gelinlik değil nişanlık ve abiye elbiselerinde de istediğiniz her tasarımız dikerek sizlere en iyi şekilde titiz bir çalışmayla sunmaktadır. Bu başarısının arkasında uzman bir ekibe sahip olan Handan Moda Evi gelinlik modellerini Ankara ‘da ki mağazalarında bulabileceksiniz.

Handan Moda Evi Gelinlik Modelleri Ankara  (18)

Handan gelinlik mağazalarında kişiye özel dikimler yapılmaktadır. “Özel günlere yakışır bir şekilde özel olabilmek ancak özgün bir modelle sağlanabilir” sloganıyla 41 yıldır hizmet veren Handan moda evinde yaz düğünlerine, sonbahar düğünlerine, kış ve ilkbahar düğünlerine özel farklı tasarımları bulunmaktadır. İster kendi bulduğunuz veya tercih ettiğiniz gelinlik modeli olsun isterseniz de Handan moda evinin size önerdiği gelinlik modellerinden seçim yapabilirsiniz.

Nişan ya da söz törenleriniz için aynı mağazadan alışveriş yapmak istiyorsanız adres değiştirmeye gerek kalmadan en modern, zarif ve vücut yapınıza uygun abiye ve nişanlıklar bulabilirsiniz. Günümüz modern çağın modasına uygun tasarımları ile en özel gününüze güzellik katmak için Handan Moda Evi gelinlik ve nişanlık modellerini inceleyebilirsiniz.

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb