Haftada 3 Kilo | Hanımların Dünyası

loading...

Haftada 3 Kilo

Haftada 3 Kilo

Haftada 3 Kilo

Haftada 3 kilo verebilmeniz için sizlere salatalık diyetini önereceğim. Salatalık diyeti ile haftada 3 kilo verebilirsiniz. Bundan kesinlikle emin olabilirsiniz. Salatalık diyetinin listesini yazalım. Bunların malzemeleri yarım bardak yeşil çay, bir tane salatalık, bir tane mevsimlik meyve ve limonlu sıcak su. Ara öğün sırasında yüz gram yoğurt ve iki tane salatalık hazırlayın. Öğle arasında ise bir kase içerisinde salata, bir tane de mevsimlik meyvedir. Ara öğün sırasında da şekersiz çay ve bir tanede haşlanmış yumurta hazırlayıp yiyin. Akşam öğünlerde ise ızgara balık ve yanında da bir salatalık tır. Salatalık diyeti ile çok hızlı bir şekilde zayıflayacaksınız. En etkili diyet listesi salatalık diyetidir. Bunu sakın unutmayınız.

Haftada üç kilo nasıl vereceğiniz konusunda hiç bir bilginiz yoksa bu sayfadan okuyarak faydalanabilirsiniz. Çok hızlı zayıflamak için düzenli diyet ve düzenli spor yapmak da çok önemli olmaktadır. Bol, bol su içmek, beyaz ekmek yemeyi kesmek, şekeri ve tuzu tamamen kesmek ile başlayın. Yemeklerinizi biraz daha azaltın. Doymuyorsanız o zaman bir bardak süt için. Ama akşam geç saatlerde yemek yemeyin ve atıştırmalardan da uzak durun. Bu çok önemlidir. Vücuttaki yağların çoğu çay ve kahvenin içerisindeki şekerden oluşmaktadır. Ayrıca akşam geç saatlerde yemek yemekten dolayı olmaktadır. Bütün bunlar vücudumuzda yağ bırakır. Unutmayın ki geç saatlerde yenilen yemekleri mide geç hazmeder. Geç hazmedildiği için de kilo veremezsiniz.

Sizlere aç kalmadan nasıl haftada 3 kilo verebileceğiniz başka bir diyet listesini de yazalım. Sabah kahvaltılarda beyaz peynir tüketin. Çünkü peynir sabahları metabolizmayı hızlandırmaktadır. Peynirin içeriği protein olduğu için vücudunuzu canlandırır, tok tutar ve kalori harcamanızı sağlamaktadır. Sabahları kahvaltıda yediğiniz peynir sayesinde bağırsaklarda hızlı çalışmaktadır. Gün içerisinde de yarım saat bir tempolu bir şekilde bir hafta yürüyüş yapmalısınız. Haftada üç kilo verdiren diyet listelerini bu siteden bulabilirsiniz. Et ve tavuk yemek istiyorsanız mutlaka yağsız ve ızgarada olması gerekiyor.

Protein ağırlıklı beslenmek ile hızlı kilo verebileceksiniz. Mesela sabah kahvaltılarında haşlanmış yumurta yiyerek ve akşam yemeklerinde ise ızgara et ya da ızgara tavuk yiyebilirsiniz. Bütün bu yiyecekler hem tok olmanızı sağlayacak ve hızlı kilo vermenizi de sağlayacaktır. Akşam yemeklerinde yağsız bir kase salata yapıp yiyebilirsiniz. Tok olmanız için de salatanın içerisine beyaz peynir, zeytin, domates, salatalık, marul, soğan ve roka ile deneyebilirsiniz. Akşam yemeklerinde sadece salata yapıp yiyerek haftada 3 kilo verebiliriz. Çünkü akşam yemeklerinde ne yersen o vücutta kalır ve yavaş, yavaş kilo verebileceksiniz. Bu şekilde 3 kilo verebilirsiniz. Sabah kahvaltısında ya da öğle yemeğinde bir yemek kaşığı kadar zeytin yağı da tüketmek çok önemlidir. Akşam yemeklerinde de üç adet ceviz yemelisiniz. Tatlı ihtiyacınızı da elma ile ya da üzüm ile gideriniz.

loading...
Etiketler:

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

BENZER YAZILAR

Yorum Yaz

500 karakter kaldı

Henüz hiç yorum yapılmadı.

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb