Güzelliğin Püf Noktası

Author

Categories

Share

Güzelliğin Püf Noktası

 

Saçları yağlı olan bayanlar varsa geniş ucu olan makyaj fırçası ile pudranın içine batırmalısınız. Sonra da batırdığınız fırçayı saç diplerine sürünüz. Pudra sayesinde saçlarınızdaki fazla yağları azaltmış olacaksınız. Çünkü pudra fazla yağı emmektedir. Duş alamadığınız zamanlarda da güzel kokmanız için sizlere bir takım pratik bilgiler vermeye çalışacağız. İlk olarak saçlarınızı taramaya başlayın. Böylece parfümün kokusu tüm saçlarınıza yayılmış olacaktır. Tüm gün boyunca da güzel kokmuş olacaktır. Bundan kesinlikle emin olabilirsiniz. Nasırlarınız varsa yatmadan önce vazelin sürmeyi deneyin. Vazelini ayaklarınıza sürdükten sonra çorap giyip yatın. Bu sayede vazelin ayaklarınızı yumuşatacaktır. Sizlere Güzelliğin Püf Noktası, makyaj temizlemenin bir kaç yöntemini yazalım. Öncelikle kulak çubuğu alın ve varsa makyaj temizleyicisine batırın. Sonra da yüzünüze bu şekilde çubuk ile temizleyin. Sadece bu kadarı yeterli olacaktır. Bundan hiç şüpheniz olmasın.

Avakado ile vücudunuzu yumuşatabilirsiniz. Nasıl mı. İlk önce bir avakadonun çekirdeklerini çıkarın. Ardından kabuklarını soyun. Sonrasında da vücudunuza sürün. Yirmi dakika boyunca bekletin ve duş alın. Avokado doğal ve vücudunuzun yumuşamasını sağlayacaktır. Hatta avokado ile tırnaklarınızı da yapıştırabilirsiniz. Bunu sakın unutmayınız. Tırnaklarınız kırıldığı zaman asla koparmayın. Avokado ile yapıştırın. Güzelliğiniz için kırmızı renk rujunu sakın ovalamayın. Bir pamuk yardımı ile makyaj temizleyicisine batırın ve silin. Bu arada göz kreminiz varsa kaşlarınıza uygulayabilirsiniz. Göz kremi sayesinde kaşlarınızı nemlendirebilirsiniz. Cilde kabartma tozunu da sürüldüğünü biliyor musunuz. Vücudunuzda çizgiler varsa duş lifinize biraz kabartma tozu dökün ve çizgiler olduğu yeri ovalayın. Eğer kirpikleriniz düzse ve bir türlü istediğiniz gibi kıvıramıyorsanız yöntemi hemen yazalım. Kirpik kıvırıcınız varsa yoksa da alın ve fön makinesiyle ısıtmalısınız. Sonrasında da kirpiklere uygulayarak şekil olacaktır. Fırçanıza ya da tarağınıza saç spreyi sıkınız.

Saçlarınızı duştan sonra kurutun. Ardından tarağınızın üzerine biraz saç spreyi sıkın ve tarayın. Saçlarınız bu sayede daha parlak ve daha hacimli olacaktır. Nemlendirici kullanıyorsanız biraz içerisine bebek yağı dökün. Çok faydası vardır. Şöyle ki daha parlak bacaklarınız görünmüş olacaktır. Güzelliğin Püf Noktası;bazı bayanlar göz kalemleri uygularken ucu dağıldığı için şikayet ederler. Bunu engellemek için göz kaleminizi buzlukta on beş dakika kadar bekletmeyi deneyin. Sivilceleriniz varsa diş macunu sürün. Diş macunu sivilcelerin büyümesini engellemektedir. Bu nedenle de maske gibi diş macununu yüzünüze sürüp on beş dakika bekletip su ile yıkayın. Kaşlarınıza şekil vermek için kullanmadığınız diş fırçasının üzerine saç spreyi sıkarak kaşlarınıza şekil verebilirsiniz. Seksi bakışlara sahip olmak için kirpiklerinize vazelin uygulayınız. Koltuk altlarınıza da peeling uygulayabilirsiniz. Çok kuruyor diye şikayet ederken koltuk altlarınıza peeling uygulayabilirler.

Bronzlaşmak için solaryuma girmek istemiyorsanız bacaklarınıza el kremi ile bronzlaştırıcı krem ile karıştırıp sürün. Saçlarınızı kolay yoldan bukle olmasını istiyorsanız kuruması için saçlarınızı kendi haline bırakmanız yererli olacaktır. Cildiniz de eğer şişlik ve tahriş varsa o zaman yeşil çayı demleyin ve soğutun. Ardından poşet çayı cildinize tutun ve beş dakika kadar bekletin. Sadece yumurtanın beyazıyla yüzünüzü canlandırmanız mümkündür. Maske olarak yüzünüze sürün ve beş dakika sonra da yüzünüzü yıkayın. Traş köpüğü yerine saç kremi ile de tüylerinizi alabilirsiniz. Hatta bacaklarınızdaki tüyleri de saç kremi ile de temizleyebilirsiniz. Güzelliğin püf noktası için bu siteden yardım alabilirsiniz. Bu site güzelliğin püf noktaları hakkında yazılar bulunmakta ve okuyarak bilmediğiniz her şeyi öğrenmiş olacaksınız. Boynu kısa olan bayanlar aksesuarlarını daha gösterişli seçmelidirler. Ama boyunları uzun olan bayanlar aksesuarlarını daha sade tercih etmelerini öneriyorum. Bacakları ince olan bayanlar ince topuklu ayakkabılar asla giymemelidirler. Kalın topuklu ayakkabı tercih edin derim. Açık renkli kıyafetler giydiğiniz zaman koyu renkli ayakkabılar giymeyin. Duruşunuzu dahaa kötü gösterebilir.

Author

Share

Önceki İçerikDiyet Hakkında İpuçları
Sonraki İçerikÇanta Seçimi