Güzel Köylü, Gül’ün Saçları ve Saç Rengi | Hanımların Dünyası

loading...

Güzel Köylü, Gül’ün Saçları ve Saç Rengi

Güzel Köylü, Gül’ün Saçları ve Saç Rengi

Güzel Köylü dizisinde Gül rolünü canlandıran Gizem Karaca, dizide ki saçları ve saç rengi ile hayranlarının ilgisini çekiyor. Bizde Gizem Karaca’nın saç rengini beğenen takipçilerimiz için nasıl yapılacağı konusunda bir kaç bilgi paylaşmak istedik.

Öncelikle saç renginiz açık ise Gizem Karaca’nın rengine ulaşması için birden fazla açıcı işlemi uygulanması gerekiyor. Bu durumda saçınızın yıpranmaması için mutlaka saçınıza iyi bir bakım yapmalısınız.

Açıcı ile saç rengini en alt noktaya kadar açtığınızda üzerine 10 ve üzeri açık doğal sarı saç boyası uygulamalısınız. Açıcı ile saçınızı açtığınızda evet sarı oldu bu bana yeter demeyin açıcı bir süre sonra saçınızda mat bir görüntü oluşturuyor ve hiç hoş durmuyor. Bu yüzden açıcı ile saçınızı açtığınızda mutlaka üzerine cila olarak sarı renk boya kullanmalısınız.

Saçınızın Gizem Karaca’da olduğu gibi ombre şeklinde görünmesini istiyorsanız uçları daha fazla açmalısınız bu şekilde dipten uca kadar kademeli olarak saçınız daha açık sarı olacak ve saç renginiz ombre görünümüne sahip olur.

Güzel Köylü, Gül Karakterini Canlandıran Gizem Karaca’nın Saçları ve Saç Rengi

 

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

BENZER YAZILAR

Yorum Yaz

500 karakter kaldı

Henüz hiç yorum yapılmadı.

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb