Güzel Gelin Saçı Modelleri | Hanımların Dünyası

loading...

Güzel Gelin Saçı Modelleri

Güzel Gelin Saçı Modelleri

Güzel Gelin Saçı Modelleri

Romantik gelin saçlarının aynı zamanda doğal bir görünüme de sahip olduklarını söyleyebiliriz. Gelinlerin böylesi saçlarla kesinlikle çok güzel olduklarını ekleyelim. Bu saç tiplerinin oldukça yumuşak bir görünüme sahipler. Abartılı veya aşırı gösterişli bir yönleri yok. Her ne kadar sade ve sıradan görünümlü olsalar da, bu saç türleri aynı zamanda oldukça tarz sahibi de. Bu türden gelin saçlarının plaj düğünü veya kır düğünü gibi düğün türlerine uygun olduklarını ve sık tercih edildiklerini de söyleyebiliriz.

GElin-saçı
Kabarık Saç Modeli: Kabarık saç modellerinde saçı tümüyle geriye taramak söz konusu değildir. Saç hareketsizmiş gibi görünse de aslında oldukça şık. Genelde bölüm bölüm ayrılabileceği gibi kabarık bir saç modeline de dönüştürmek mümkündür. Bu saç tipinde sade örgü veya motifli örgü gerekmez. Saç istenilmesi halinde kıvrımlı ve dalgalı olarak tasarlanabileceği gibi, kabarık saç oluşturma amacıyla kıvırcık hale de sokulabilir. Bu saç tipleri düğününde romantik görünmek isteyen kişiler için idealdir.

Trend-saç-modeli
Bu fotoğraftaki mücevherlerin amaca pek de ulaşmadıklarını görüyoruz. Eğer mücevher kullanılacaksa küçük ve sade bir mücevher kullanılmalıdır ki saçın kabarık modeliyle uyum sağlasın. Ayrıca çiçekli desenlerin kullanıldığı giysileri de bu saç tipiyle tercih edebilirsiniz. Bu türden kıyafetler kabarık saç tipini tamamlayıcı bir etki yaratacaktır. Bu saç tipiyle uyumlu çiçek desenli ve ipek çok sayıda elbise bulunmakta.
Romantik görünüm ayrıca yumuşak kıvrımlar kullanılarak da elde edilebilecek bir görünümdür. Ayrıca özgür bıraktığınız saç tutamlarınız da yüzünüzün güzelliğine katkıda bulunacaktır. Bu türden seçimler romantik saç görünümünün olmazsa olmazlarındandır diyebiliriz. Romantik saç tipleri kısa, orta ve uzun saçlar için uygulanabilecek modellerdir. Uzun saçı olan gelinler yumuşak ve geniş kıvrımlarla saçlarını tasarlayabilecekleri gibi kafalarının bir tarafından da dekoratif amaçlı süsler kullanabilirler. Bu türden bir saç tipi kır düğünlerinde veya plaj düğünlerinde tercih edilebilir. Bununla birlikte romantik görünümün aynı zamanda basit bir görünüm olduğunu da eklememiz gerekir. Eğer gelin saçınız uzun bir saçsa makyajınızda da bu konuda dikkatli olmanız gerekmektedir.

Güzel Gelin Saçı Modelleri Resimleri

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb