Günlük Elbise Kombinleri

Author

Categories

Share

Günlük Elbise Kombinleri

 

gunluk-elbise-kombinleri

Düğünlere, nişanlara, veya özel günlere hazırlanmak kadar günlük hayatta dışarıya çıkmak içinde bir sürü kıyafet deneyen bayanlar için günlük elbise kombinleri burada! Şık fakat rahat olmak isteyen kadınlar için özel olarak tasarlanmış bol fakat bir o kadar da şık elbiseler var. Genellikle gri ve beyaz olarak seçilen bu modellerde bolluğun önüne geçen sadece bir faktör var o da şıklık! Ayrıca bu modellere verilen ince dekolteler de şıklığınıza şıklık katacaktır.

Günlük yaşantıda giyilmesi uygun olan bu kıyafet her mevsimde giyilir cinsten. Havaların soğumasıyla birlikte koyu renkler tercih edilmeye başlansa da açık renkler de bir o kadar çok rekabet görüyor. Özellikle cıvıl cıvıl parıldayan pembe. Sonbaharda dahi giyilebilir bir renk olan pembe içimizi ısıtmak için yeterli olabilir. Elbisenin uzun oluşuysa daha rahat bir giyime sahip olduğu anlamına geliyor ve daha fazla ilgi görmesine sebep oluyor. Ayrıca bu tarz kıyafetler için seçilen ayakkabılar da oldukça önemlidir. Pembe elbisenin altına giyilecek bir sarı ayakkabı abartı olabilir fakat günlük hayatta kullandığımız tarzda giyilen ne açık ne koyu ayakkabılar tam idealidir. Hiçbir zaman modası geçmeyecek bir renk daha var ki pudra rengi! Beli dar olan elbiselerle birlikte kullanılan pudra rengi oldukça şık ve sade bir görüntü sağlanmasına yardımcı oluyor. Bu tür bir kıyafetle isterseniz düğüne gidin, isterseniz markete alışverişe çıkın.

Her türlü ortama ayak uydurabilen mükemmel bir elbise rengi ve tarzı. Renklerin birleşimiyle oluşan elbiseleri de günlük hayatta bolca kullanabilirsiniz. Özellikle siyah, beyaz ve pudra üçlüsünün birleştiği çizgili elbiseler harika görüntüler ortaya çıkartıyor. Genellikle yaz aylarında seçilen bu renkler kış aylarında “Neden olmasın” dediğimiz cinsten. Mini boyları ve uzun boyları bulunan bu tarz elbiseler ofise çok güzel uyum sağlayabilir. Gökkuşağı seçimi! Arkadaşlarınızla buluşmak için çıktığınızda giyilebilecek bir kıyafet tarzı olan gök kuşağı elbiseleri adından anlaşıldığı üzere 7 renkten oluşuyor. İsterseniz çizgili olanlarından tercih edin, isterseniz etrafında tuval boyaları tarzı olanlarından. Fakat her türlü bu elbiseler sizi ön plana çıkartacaktır.

Author

Share