Güneşin Kızları Dizisi Konusu ve Oyuncuları

Author

Categories

Share

En son Güneşi Beklerken dizisi ile büyük beğeni toplayan ünlü oyuncu Emre Kınay, Güneşin Kızları isimli yeni gençlik dizisi ile ekranlara gelmeye hazırlanıyor.

Kanal D’nin, yapımını Süreç Film’in üstlendiği, yönetmenliğini Sadullah Celen’in yaptığı, senaryosunu Deniz Dargı ve Cenk Boğatur’un kaleme aldığı; oyuncu kadrosunda, Emre Kınay, Evrim Alasya, Tolga Sarıtaş, Burcu Özberk, Berk Atan, Hande Erçel, Miray Akay, Meltem Gülenç, Funda İlhan, Teoman Kumbaracıbaşı, Süreyya Güzel, İrem Helvacıoğlu, Sarpcan Köroğlu, Kanat Heparı, Sarper Arda’nın yer aldığı yeni dizisi “Güneşin Kızları”, Haziran ayında izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor.

Güneşin Kızları Dizisi Konusu

Bir gençli dizisi olarak haziranda Kanal D‘de ekrana başına geçmeyi hazırlanıyor Güneşin Kızları . Dizisinin konusu ise: Güneş ismi ile karşımıza çıkacak olan Emre Kına edebiyat öğretmenliği yapan kendi halinde bir adamdır. Üç kızı olan Güneş’in tek amacı çocuklarına iyi bir gelecek sunabilmektir.

Güneşin Kızları dizisinin yönetmen koltuğunda Sadullah Celen oturuyor.  Senaryo yazarları ise Deniz Dargı ve Cenk Boğatur ikilisinden oluşuyor.

Güneşin Kızları Dizisi Ne Zaman? Hangi Kanalda?

Çekimlerine önümüzdeki haftalarda başlanacak olan Güneşin Kızları dizisi haziran ayında Kanal D‘de ekrana gelecek. Yaz aylarında yayınlanacak olan dizisinin özellikle gençler tarafında ilgi ile izleneceği tahmin ediliyor.

Güneşin Kızları Dizisi Nerede Çekiliyor?

Henüz çekimlerine başlanmayan ancak önümüzdeki günlerde başlaması planlanan çekimler İzmir ve İstanbul’da olacak.

Author

Share