Güneş Tutulması Burçları ve Ülkemizi Nasıl Etkileyecek? | Hanımların Dünyası

loading...

Güneş Tutulması Burçları ve Ülkemizi Nasıl Etkileyecek?

Güneş Tutulması Burçları ve Ülkemizi Nasıl Etkileyecek?

Dün geçekleşen Güneş tutulması hayatımızda olumsuz bazı etkilere neden olacak. Özellikle siyasi ve doğa olayları olarak zorlu bir sürece gireceğiz. Liderleri ilgilendiren konular, iklim değişikliklerinde artış gibi olaylar yaşanacaktır. Etkileri uyarıcı niteliktedir. Yansıması çok sert olacaktır. Mart ve Nisan aylarında Türkiye’de ‘doğa olayları yaşanabilir. Türkiye akrep burcundadır.  En çok da etkilenen burçlardan biridir. Liderlerin bu konuda dikkatli olması gerekir. Gerçek anlamda toplumsal olarak uyanış sergilemeli ve birlik olunması gerekir. Çünkü ekonomik krizler, doğal afetler, ani olaylarda dikkatli olmalıyız. Burçları ise şu şekilde etkilemektedir:

Koç burcu; 6 ile 12 ay boyunca yapacaklarınıza dikkat etmelisiniz. Finansal açıdan girişimci davranmalı ve başkalarının önerilerine açık olmalıdır. Risk getirecek kazançlardan uzak dursunlar. Sağlığa dikkat etmeliler. İlişkileri sorunlu ise ay sonuna kadar kararlar almamalıdır. Sosyal ilişkilerle ilgilenmelidir. Bekar koçlarda yeni ilişkilere sıcak bakmalıdır.

Boğa; güzel bir dönem karşılıyor. İş arıyorlarsa Kasım ilk 10 günü işe başvursunlar. Finansal açıdan şanslıdırlar. Bekar ve ilişkisi devam eden boğalar evlilik kararı alabilirler. İnandığınız görüşlerde devam ediniz.

İkizler; iş hayatlarında her türlü tartışmalarda uzak durunuz. Bu dönemde baskı altında hissedebilirsiniz. Yapmanız gereken işe odaklanmalısınız. Finansal açıdan girişimde bulunmayınız. Özel hayatlarında ise evli ikizler üçüncü şahıslara sert tepkiler vermeyiniz. Sağduyulu davranın. Bekar ikizler ise eğitime önem vermelidir.

Yengeç; tutulmadan yoğun etkilenecekler. Duygusal geçişler yaşıyorlar. Özel hayatları ile ilgili cesur kararlar almalıdır. Özel hayatlarını yeniden yapılandırılmalı ve kavgadan uzak durmalılar. İş hayatlarında bir dönem kapanıp yeni dönem açılacaktır. Kendinize yatırım yapma zamanıdır. Sezgilerinizi iyi kullanmanız gerekir.

Aslan; Aile ve akraba ile ilgili konularda etkilendiler. Sağlık sorunları ile ilgilenebilirler. Kendi genel sağlıklarına dikkat etmeliler. İş hayatlarına beklenmedik olaylarda sarsıcı olaylara neden olabilir. Ekip arkadaşları ile işte devam edilmelidir. Başka şahısları iş hayatına müdahalesine izin vermeliler. Bekar aslanlar aşkta yüzünüz gülecek. Aşk hayatınızda yaşayacağınız gelişmeler vardır.

Başak; bu dönem oldukça hassa dönemdeler. İç dünyasında yönelip kaygı ve korkularından uzak durmalılar. Takıntıya sebep olan kişiler ve olayları hayatlarından atmalıdır. İş hayatlarında yeni bir atakta bulunmasınlar. Özel hayatta ise kendisine yapılmasını istemediklerini başkalarına yapmamalıdırlar.

Terazi; Kapıları çalma zamanı. Aşka küskün teraziler fırsatlarla karşılaşacaklar. Evliler ise olaylarında sessiz kalmalılar ve dikkat etmeliler.

Akrep:İçsel dönüşümlerini gerçekleştirip onları üzen yoran olayları hayatlarından çıkarmalılar. İş hayatlarında ani bitişler yaşayabilirler. Özel hayatlarında kıskançlıklar ve kendilerini haklı görme durumlarına aşka zarar vermesine dikkat etmelidirler.

Yay; sezgilerinin güçlendiği süreçteler. Ektiklerini biçeceklerdir, olumlu ya da olumsuz. İş ve özel hayatlarında sezgisel davranmalıdır. Birikim yapmalılar. Şu an için yatırım yapmasınlar. Evli yaylar ilişkilerde bitişler yaşayabilirler.

Oğlak; Yüzünün güleceği dönemdeler. Sınavların mükafatını alacakları dönemdir. Aşk hayatlarında aşka sarılmaları gerek. Eşleri ile birliktelikleri onları yüceltecek. Sevgili oğlaklar sahne sizin.

Kova; Tutulma enerjisi ile iş hayatlarında ani olaylar gelişebilir. Olumlu ya da olumsuz olaylar yaşanabilir. Fevri davranışlara girmemeliler. Her türlü finansal  yatırımlardan uzak dursunlar. Başkalarının dediklerine bakmadan sakin davranıp kendi karar vermelidir. Ailevi olaylarda dikkat etmelidir. Problemler yaşayabilir ve sağduyulu hassas olmalıdır. Eşinizin fikirlere karşı ısrarcı davranmasın. Bekar Kovalar ise yeni ilişkiler olabilir.

Balık; Bu dönemde hayatınızda artı ve eksileri net ortaya koyun. Kendiniz olun, kişiliğinizi güçlü olunuz. Finansal anlamda uzun vadeli anlaşmalar yapabilir. Ayrıntılara dikkat etsinler. Aile büyüklerinde sağlık sorunları olabilir. Sakin davransınlar.

 

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb