Gülben Ergenin Makyaj Stili

Author

Categories

Share

Gülben Ergenin Makyaj Stili

gulben-ergen
Uzun yıllardan beri belki de hep aynı makyaj ile tanırız Gülben Ergeni. Fakat ona yakışan bu ilgi çekici makyajı yıllardır özenen genç kızlar var.

Hala Gülben Ergenin makyaj modası geçmemiş vaziyettedir. Kaliteli bir makyaj stili ve muhteşem bir görselliği ile her zaman yıldızı parlak olan güzel sanatçıdan birkaç tüyo aldık. Geçenlerde yaptığı bir röportajda makyaj stili hakkında genel bilgileri de verdi. Genç oyuncu, doğum yaptıktan sonra da güzelliğinden hiç bir şey kaybetmediğini hatta eskisinden daha dinç ve sağlıklı olduğunu öne sürüyor. Yıllardır cildine yaptığı doğal kürler ve doğal makyajlar sayesinde genç şarkıcının yüzünde herhangi bir pürüz söz konusu değil. İşte bu güzelliğin sırrı ve Gülben Ergenin senelerdir alışkanlık haline getirdiği makyaj sırrı!

Gülben Ergenin göz makyajında en ilgi uyandıran kısım, çektiği göz kalem stilidir. Evet, bir insana ancak bu kadar yakışır göz kalemi. Peki, bu kalemi çekerken nelere dikkat ediyor hep birlikte öğrenelim: Gülben Ergenin Makyaj Sırları Gülben Ergen siyah göz kalemini çekerken, öncelikle gözünün içine doğru kalem sürmeyi tercih ediyor. Bu yüzden göz bebekleri iri ve güzel görünüyor. Kaşlarına yıllardır vazgeçemediği kaş kalemini sürerken önce kaş yapısının altına bir nemlendirici krem sürerek bekletiyor. Daha sonra birkaç dakika beklettiği kremin üzerine kaş kalemi sürerek, kaşının daha dolgun ve hacimli olmasına katkıda bulunuyor.

Dudak makyajında her zaman pastel tonlarını tercih ettiğinden çok fazla abartılı olmaması da gözümüzden kaçmıyor değil. Genelde yüzüne yıllardır yaptığı soluk bir makyaj ile daha estetik ve doğal görünmeyi tercih ediyor. Gülben Ergenin makyaj hayatında hep bir doğallık görmekteyiz. Saç modelinde ise uzun yıllardır vazgeçemediği gölgeli sarı kısa saçları ile ve sportif giyimi ile hayata olan pozitif enerjisini görebilmekteyiz. Gülben Ergen derken akla ilk gelen doğallık oluyor.

Author

Share