GTOS Yöntemi ile Ağrıları Tedavi Etme

Author

Categories

Share

GTOS Therapy Yöntemi Nedir?, GTOS Yöntemi İle Ağrı Tedavi Etme

GTOS yöntemi ile ağrıları tedavi etme, tamamen tıbbi bir yöntem olup, Ankara’da bulunan klinikte uzman doktorlar ve bu alanda bilgili kişiler tarafından yapılmaktadır. Bu tedavi kas, his kaybı, akut ve kronik ağrı ve iskelet sitemlerinde meydana gelen tüm hastalıkları ilaç, iğne, ışın tedavisi gibi yöntemle kullanılmadan yapılmaktadır. Birçok kişide de kullanılan bu tedavi yöntemi ile hastalar eski sağlığına ağrısız ve acısız şekilde kavuşmaktadır.

Ülkemizde yeni uygulanmaya başlayan bu yöntem tek seanslık tedavidir. İğne, ilaç, çekme, germe gibi yöntemler uygulamadığı için, hastaya hiçbir yan etki vermez. Önce ağrılı kaslar belirleniyor, özel geliştirilmiş bir cihaz yardımı ile elle o kaslara basınç uygulanıyor. Devrim niteliğinde olan bu tedavi yöntemi bel, boyun, diz ağrıları, kireçlenme ve daha birçok ağrı şikayetlerinde de kullanılıyor. Tek seans kadar hızlı olması da oldukça tercih edilecek yöntemlerden biridir. Sadece deride kızarıklık oluşmaktadır ve bu da kısa sürede geçmektedir. Asla kalıcı değildir.

GTOS Therapy yöntemini uygulayan tek merkez

Fizyotermal A.Ş.

Ceyhun Atıf Kansu Cad. No:40/ 5-6 Pk.06520
Balgat – Çankaya ANKARA
Tel: +90 (312) 286 0 222

Ünlülerin Ağrı Tedavisinde de GTOS Therapy Tercih Ediliyor

Milli Takım’da oynamış olan ünlü futbolcu Mehmet Yıldız da, GTOS Therapy ile sağlığına kavuşan kişilerden sadece biri. Tedavi sonrası memnuniyetini dile getiren Yıldız şunları söylemiştir;

“İlaçsız, iğnesiz tecrübe ettiğim en hızlı ve etkili yöntemdi”.

GTOS Yöntemi ile Ağrıları Tedavi Etme

Author

Share