GTOS Therapy Yöntemi Yan Etkileri Var Mıdır?

Author

Categories

Share

GTOS Therapy yöntemi hangi yaş grubunda olursanız olsun fark etmez. Her yaş grubundan kişiye uygulanmaktadır. Fakat uygulama yaparken bu konuda hakkında yeterli araştırmaları yaptırmanız gerekir. Yani her klinikte GTOS Therapy uygulanıyor diye tedaviye başlamayınız. Mutlaka bu konuda araştırmalarınızı yapınız. Önceden tedavi olmuş kişilerden tedavi merkezi hakkında bilgi alınız. Çünkü zaman zaman birçok kişi yanlış tedaviler uygulamakta ve hastanın maddi ve manevi zararına neden olmaktadır. Bu yüzden öncelikle uzman hekim ve fizyoterapist kişilerin GTOS Thrapy uygulaması gerek.

GTOS Therapy Yan Etkileri Var Mıdır?

GHOS Therapy yönteminin kesinlikle yan etkileri bulunmamaktadır. Sadece tedavi yapıldıktan sonra kızarmalar oluşabilir. Bunun nedeni ise elle bastırarak yapılan bu tedavi sonrasında deride kırmızılık oluşmaktadır. Daha sonra kendiliğinden geçmektedir. Her zaman uygulanabilecek bir tedavi yöntemidir. Yaşa, cinsiyete, kiloya, hamileliğe, boya bakılmaksızın herkese uygulanmaktadır. Kişinin başka hastalıkları da olması önemli değildir.

Ağrısız bir yaşama merhaba demek istiyorsanız denemesini önerdiğimiz bir yöntemdir. Kesinlikle herhangi bir kaybınız olmayacak hatta tedavinizde olumlu sonuçlar alabileceksiniz. Birçok ünlüde de uygulanan bu yöntemle sağlığına kavuşan birçok kişi vardır.

Tedavinin ülkemizde uygulandığı tek klinik ;

Fizyotermal A.Ş.

Ceyhun Atıf Kansu Cad. No:40/ 5-6 Pk.06520
Balgat – Çankaya ANKARA
Tel: +90 (312) 286 0 222

 

Author

Share