GTOS Therapy Yöntemi Kalıcı mı ve Kimlere Uygulanır?

Author

Categories

Share

21 yüzyılın ağrı terapistinde devrim yaratacak olan bu yöntem ülkemizde 1991 yılından bu yana kullanılmaktadır. Birçok hasta bu yöntem sayesinde sağlığına kavuşmuştur. Ülkemizdeki kurucularından olan Dr. Çetin Gürses hastalarına bu tedavi yöntemini uygulamaktadır. Başarılı sonuçlar elde edilen bu yöntemde akla ilk gelen sorulardan biri de GTOS Therapy yönteminin kalıcı olup, olmadığıdır.

GTOS Therapy Yöntemi Kalıcı mı?

GTOS Therapy yönteminde tedavi alan birçok kişi kalıcı olarak rahatsızlığından kurtulmaktadır. Yalnız, hastalık oluşturan bazı sebeplerden dolayı hastalık tekrarlayabilir.(Kazalar, stres, kilo almak, enfeksiyon, aşırı soğuk gibi) Bu sebeplere maruz kalmış her insanda da ağır olabileceği gibi GTOS Therapy gören kişilerde de tekrardan ağrı oluşması mümkündür. Tekrardan bu yöntemi kulanarak ağrılarınızdan kurtulabilirsiniz.

GTOS Therapy Yöntemi Kimlere Uygulanır?

GTOS Therapy yöntemi kas ve iskelet sisteminde meydana gelen tüm ağrılarda etkilidir. Boyun ağrıları, bel ağrıları, burkulma, menüsküs, bacak, ayak, sırt, omuz, kol, eklem ağrılarında, sportif sakatlıklarda, karpal tünel sendromu, fibromiyalji, romatizma ağrılarında oldukça etkilidir. Ameliyatsız ve ağrısız olan bu yöntem sadece Ankara’da Fizyotermal kliniğinde uygulanmaktadır. Önemli olan uzman hekimler tarafından uygulanıyor olması gerekir. Aksi halde geri dönüşümü olmayan rahatsızlıklarla karşı karşıya kalabilirsiniz.

Tedavinin ülkemizde uygulandığı tek klinik ;

Fizyotermal A.Ş.

Ceyhun Atıf Kansu Cad. No:40/ 5-6 Pk.06520
Balgat – Çankaya ANKARA
Tel: +90 (312) 286 0 222

 

Author

Share