Göz Altı Torbaları Görünümüne Kökten Çözüm

Author

Categories

Share

Göz altı torbaları günümüz yaşam şartlarının yorgunluk izlerinin yüzümüze yansıması olarak’da düşünülebilir. Rahatsız edici bir görünüm veren göz altı torbaları görünümünden kurtulabilirsiniz.

>Göz altı torbaları yüzünüzde mevcut yaşınızda daha büyük bir görünüm verir bu da sizi üzücü bir durumdur kesinlikle. Göz altı torbalarından kurtulma yöntemleri oldukça çeşitlidir. Bunlardan biri de estetik ameliyat ile uzun mücadele sonucu kurtulma yöntemidir. Tabi ki estetik ameliyat hem zaman alan fazla uğraşlı bir işlemdir hem de maddi açıdan maliyet ister. Eğer ben estetik ameliyat ile değil daha basit doğal yöntemler ile göz altı torbalarından kurtulmak istiyorum diyorsanız aşağıda vereceğimiz altın kuralları okuyarak deneyerek hem bilgi hem de etkisini en kısa zamanda göreceksinizdir.
Gözaltı Torbalarına Altın Değerinde Çözümlerimiz
• 2 çay bardağı suyu iyice kaynatın ve ocaktan kaldırdıktan sonra içine 2 yemek kaşığı fındık yaprağı döküp demlemeye bırakın. Demlenen suyu süzün ve buzdolabına kaldırıp soğutun. Bu soğumuş olan suyun içine 2 parça pamuğu koyup, pamuk suyu iyice çektikten sonra biraz sıkıp göz torbalarınızın üzerine bu pamukları koyun ve 10 dakika bu şekilde bekleyin
• Eczanelerde satılan göz altı torbaları için günlük bakım kremlerini kullanabilirsiniz. Ancak bu göz altı torbaları için kullanacağınız kremleri sürerken dışarıdan içeri doğru sürmelisiniz.
• Göz altı dokunuzu sıkıştırıp göz altı torbalarınızın oluşmasını engelleyen veya oluşmuş olan gözaltı torbalarınızı yok etmeye yarayan soğuk papatya çayı, soğuk siyah çay veya ufak buz kalıplarına dökülmüş ve dondurulmuş olan soda küpleri göz altı torbalarınıza koyarsanız hızla göz altı torbalarınızın yok olduğunu göreceksiniz
Bunları haftada 1 kere uygularsanız farkı bir kaç hafta içinde fark edebileceksiniz.

 

Author

Share