Göz Alıcı Bayan Hırka Modelleri | Hanımların Dünyası

loading...

Göz Alıcı Bayan Hırka Modelleri

Göz Alıcı Bayan Hırka Modelleri

Göz Alıcı Bayan Hırka Modelleri

Soğuk ya da mevsimlik havalarda üzerimize hırka giymeyi her zaman çok severiz. Çünkü hırkalar bir bayanı olduğundan daha mütevazı ve şık gösteriyor alımlı duruşunu ön plana çıkartıyor. Bu nedenle bayan giydiği hırka ile kendini belli ederken ayrıca var olan güzelliğini de bu şekilde ortaya sermiş oluyor. Genelde en çok tesettürlü kişilerin tercihi olan hırkaların aslında açık bayanlarda da çok hoş durduğunu görmekteyiz. Bu yüzden hırka her türlü bayana yakışmaktadır. Bunun için öncelik o uyumun yeterli bir şekilde sağlanmasıdır. Hırka seçiminde giyim kalitesi de oldukça önemlidir. Örneğin aldığınız son model bir bluz ya da badinin üzerine giyeceğiniz hırka adeta ruh ikizini ortaya çıkartmalı o uyumu en derinden yaşatmalıdır. Bunu sağlayabilen bir bayan zaten giyimden anlıyor demektir. Mesela uzun kollu penye hırkaların tam mevsimlik hırka modeline sahip olduğunu sizlere söyleyebiliriz.

Bunu kendi beden kimliğinize uygun numara landırın ve beden ölçünüze göre alın. Eğer aradığınız standart bir beden ise zaten penye model hırkaların birçoğu standart model olarak vitrinleri süslüyor. Bunun için zayıf olanların bu konuda çok şanslı olduklarını söyleyebiliriz. Kilonuz fazla, ise de bunu dert yapmanıza gerek yok çünkü penye model hırkalarda bedene göre dikim mevcuttur. Peki, göz alıcı bayan hırka modelleri neler hep birlikte öğrenelim mi ne dersiniz? Markasından emin olduğunuz giyim mağazalarından şaşmayın. Çünkü orada size sağlanan kalite ve Pazar tezgâhların da var olan kalite ile kesinlikle aynı olmaz. Örneğin birkaç marka ismini saymak gerekirse defacto, koton, mango ve benzer markalardan alınan giyimler her daim kalitelidir.

Bunun için seçim yaparken alacağınız ürünün kalitesine dikkat ediniz bir de verdiğiniz paranın çöpe gitmesine izin vermeyin. Ucuz diye aldığınız bir çok ürün bir yıkamadan sonra bozuluyor ise bunu unutmayınız ki o ürünün kalitesinde bir eksiklik var demektir. Size kaliteyi yeniden yaşatmak istiyoruz. Bu nedenle bu senenin en çok satılan bayan hırka modellerinden bahsedelim sizlere. Desenli hırka modelleri ince şerit modeller ve değişik figürler ile adeta el sanatlarını ortaya sermektedir. Uzun ve hoş duruşu ise her sezon rahatlıkla bulabileceğiniz bir model olduğunu sizlere söyleyebiliriz. Bir diğer model ise kapüşonlu mevsimlik bol dökümlü hırka modelleridir.

Bu modellerde spor zevkinize bayılacak ve hırkanın pratikliğinden yararlanacaksınız belden bağlama ayarlı elastik dokumalara sahip bu hırkaları bir de dizlere kadar uzun olması dikkatleri çeken modeller arasında yer alıyor. Birçok ünlü bu model hırkaları satın alıyor ve en çok sevilen hırka modeli olarak vitrinlerde yerini alıyor. Bir diğer modelden bahsetmek gerekirse kısa ve düğme detaylı hırka modelleridir. Bu hırkalarda bol ve dökümlü salaş görüntülü bir hava vardır. Genelde pantolonların üzerine en çok yakışan modeller arasına yerini korumaktadır. Dilerseniz fermuarlı, çıtçıtlı, düz ya da kumaş tığ işi hırka modellerini de keşfedebilirsiniz. 2017 yılının en çok sevilen göz alıcı bayan hırka modellerinden sizlere bahsettik. En güzel giyim leriniz daim olsun.

Göz Alıcı Bayan Hırka Modelleri Resimleri

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb