Göğüs Büyütme Yöntemleri

Author

Categories

Share

Göğüs Büyütme Yöntemleri

 

 

gogus-buyukme-yontemleri

Etkili ve bir o kadar da kolay yöntemler aracılığı ile hayal ettiğiniz göğüs büyüklüğüne merhaba diyebilirsiniz. Doğal yöntemler aracılığı ile kısa zaman zarfı içinde göğüslerinizi büyütebilirsiniz.

Şerbetçi Otu İle Göğüs Büyütme

·         Su

·         Şerbetçi Otu

Maske yapımı için bir tutum şerbetçi otunu su aracılığı ile kaynatalım. Elde ettiğimiz karışımı süzelim ve soğumaya bırakalım. Soğuyan karışımı göğüslerimize masaj aracılığı ile uygulayalım. Bu maske tarifinden etkili sonuç almak istiyorsanız 3 hafta boyunca düzenli olarak uygulamaya almalısınız.

Göğüs Büyüten Karışım

·         Çemen otu

·         Melek otu

·         Şerbetçi otu

·         Su

Düşlediğiniz göğüslere sahip olmak isteyenlerdenseniz doğal yöntemler ile özel karışımlar hazırlayabilirsiniz. Karışım için şerbetçi otu, melek otu ve çemen otunu su ile kaynatalım. Hazırladığımız karışımı soğutarak dinlenmeye bırakalım. Daha sonra karışımı göğüslerimize masaj aracılığı ile uygulayalım.

Göğüs Büyüten Maske Tarifi

·         Yağsız krem

·         Su

·         Şerbetçi otu

Göğüs büyüten maske tarifi için şerbetçi otunu su ile kaynatalım. Karışımı soğumaya bırakalım ve içerisine yağsız krem ilave edelim. Daha sonra hazırladığımız maskeyi göğüslere uygulayalım. Maskeyi bir ay boyunca düzenli olarak kullanalım.

Göğüs Büyüten Maske

·         Oğul otu

·         Su

Maske yapımı için üç tutam oğul otunu su ile kaynatalım. Karışımımızı cilt üzerine masaj yardımı ile uygulayalım. 30 dakika bekleme süresinin ardından cildimizi durulayarak dinlenmeye bırakalım. En özel maske tarifleri ile düşlediğiniz göğüslere merhaba diyebilirsiniz.

Author

Share