Göbek Yağını Yok Eden Salatalık Çayı

Author

Categories

Share

Bayanların ve erkeklerin kilo problemlerinde en çok sorun ettikleri bölge göbeklerdir. Genelde bayanlarımızın takıldığı bu bölgede bazen hamilelikten sonra bazen de farklı sebeplerden dolayı göbek oluşmaktadır. Bu göbek yağını yok eden birçok yöntem vardır. Tabi en önemlisi ise sağlıklı şekilde kurtulmaktır.

Göbek Yağını Yok Eden Salatalık Çayı (2)

Piyasada baktığımızda birçok yöntem bulunsa da aslında en sağlıklı olanı spor ve doğal içeceklerdir. Bunlardan biri de göbek yağını yok eden salatalık çayıdır. Şimdi salatalık çayı da ne oluyor diyebilirsiniz. Salatalık çayı tam bir antioksidan özelliği bulunmasının yanında bağırsaklarda sindirimi kolaylaştırmasından dolayı kilo vermede etkili olmaktadır. İşte göbek yapını yok eden satalık çayının malzemeleri:

  • 1 tane salatalık
  • 1 tatlı kaşığı rendelenmiş zencefil
  • 1 dilimlenmiş limon
  • 10 dal taze nane

Bütün bu malzemeleri hazırladıktan sonra bir sürahiye 1 litre su koyup bu malzemeleri içene koyunuz. Bu şekilde bir gece karışım beklesin. Daha sonra sabah ve akşam olmak şartıyla aç karna bir su bardağı içebilirsiniz. Bittikten sonra tekrardan bu karışımı yapabilirsiniz. Bununla beraber mutlaka göbek eritmede etkili egzersizler ile de desteklemeniz gerekmektedir.

Göbek Yağını Yok Eden Salatalık Çayı

Author

Share