Gisela Bundchen Hayatı

Author

Categories

Share

Gisela Bundchen Hayatı

 

Sizlere Gisela Bundchen hayatı hakkında ve kim olduğu hakkında bilgiler vereceğiz. Bundan kesinlikle emin olabilirsiniz. Gisela Bundchen bin dokuz yüz seksen tarihinde Brezilya ülkesinde dünya gelmiştir. Aynı zaman da Gisela Bundchen bir top model olmaktadır. Gisela Bundchen top model olması ile diğer top model bayanlardan daha çok farklıdır. Farklılığı ile dünyaca bilinmekte ve çok kazanmaktadır. Bunu sakın unutmayınız. Gisela Bundchen çok fazla reklam markalarında yer almıştı. Bundan hiç şüpheniz olmasın. Geliri yüz elli milyon dolar olması ile bu sayede rekorlar kitabında da bulunmuştu. Gisela Bundchen top model yirmi haziran doğumludur. Ailesi Alman soyundan gelmektedir. Babası üniversite öğretmeni ve yazardır.

Gisela Bundchen beş tane kız kardeşi vardır. İsimleri de şunlardır. Graniele Patricina Rafaela Gabriela ve Raguel olmaktadır. Hepsi ile de çok iyi anlaşmaktadır. Gisela aslında hayatı boyunca bir voleybolcu olmayı çok istemiştir. Ama okul zamanında Gisela çok zayıf bir kızdı. Gisela on üç yaşına geldiği zaman annesinin ısrar etmesiyle modellik kursuna kaydını yaptırmıştı. Daha sonra Gisela on dört yaşındayken ajans sahibi tarafından keşfedilmiştir. Modellik kursunda bulunan öğretmeni Elite adlı bir ajansa götürmüştü. Gittiği ajans da Giselayı güzellik yarışmasına soktu ve seçilmiştir. Gisela güzellik yarışmasında ikinci olmuştu. Dünyaca güzellik yarışmasında ise Gisela dördüncü olmuştu.

Gisela bin dokuz yüz doksan altı tarihinde modellik hayatı için New York ülkesine taşınmıştı. Bin dokuz yüz doksan dokuz tarihinde modellik yarışmasına katıldı ve kazanmıştır. İki bin yılında da sunuculuk yapmıştı. Aynı yıl içerisinde bir dergi kapağında kapak yüzü olmuştu. Gisela aynı zaman da en güzel kız olarak da anılıyordu. Bunu sakın unutmayınız. Gisela genellikle en gözde markalarda bulunmuştu. Ayrıca Brezilya giyim markası ile de çalışmıştı. Gisela birlikte olduğunu kişilerde şunlardır. Jash avİKRAM VE Scatt adında kişilerdir. Ama Gisela daha çok aktör olan Leonardo ile çok ilişkisi anılmıştı. Bu çiftin ilişkisi üç yıl kadar sürmüştü. Ama üç yıl sonra ayrıldılar. Ardından Kelly adında biri ile tanışıp kısa süreli bir ilişki yaşamıştı.

İki bin bir tarihinde Gisela bir ayakkabı firması ile anlaşmıştı ve marka yüzü olmuştu. Gisela iki bin dört tarihinde bir dizide yer almıştı. Filmin adı da Weans Prado adlı bir filmdir. Bu filmde çok ufak bir rolü vardı. Filmden sonra Gisela defilelerde de yer almıştı. Gisela her aralık ayında defilelere katılıyordu. Hatta bulunduğu aynı defilelerde de bir çok ünlü bayanlarda bulunuyordu. Bu bayanlar Heidi Klum, Adriana Lima Alessandra ve Tyra adında kişilerdir. Bütün bu kişiler de ünlü top modeller olmaktadır. Ama en ünlü top model Gisela Bundchen diğer top modellerden daha çok ön planda olmaktadır. Gisela Bundchen hayatı ve hakkında da bilinmeyenleri de bu sitede yer almaktadır. Ünlü Gisela Bundchen resimlere de bakabilir. Aynı zamanda da sosyal medya da da Gisela Bundchen bayanı takip edebilirsiniz.

Gisela Bundchen diğer manken bayanlar ile arası pek iyi değildir. Her zaman diğer bayanlar ile rekabet altında olduğu da söylenmiştir. Gisela kendisinin modern kendisi olarak tanınıyordu. Gisela podyumlarda hayal ettiğiniz gibi bir bayandır. Gisela modellik konusunda ailesi ile de zamanının çok az olduğunu söylüyordu. Gisela modellik konusunda çok çalıştığı dile getiriyordu. Çok çalışıp ve çok yoruluyor. Gisela işini her zaman en iyi bir şekilde çabalamaktadır. Gisela New York ülkesini çok sevdiğini de söylüyordu. İnsanların çoğuda kendisini çekemediğini ve kıskandığını söylemektedir. Tüm markalarda Gisela Bundchen ile anlaşma yapmaktan yanaydı. Gisela Bundchen de profesyonel bir fotoğraf çektirmekten yanjaydı. Gisela Bundchem de bir filmde de yer almıştı. Filmin adı da şeytan marka giyiyor isminde bir filmdir. Gisela Bundchen çalışmadığı zaman ailesiyle vakit geçirmeyi tercih etmektedir.

Gisela Bundchen hayatı hakkında ve bilinmeyenleri hakkında bu sayfada her şey bulabilirsiniz. Gisela Bundchen futbolcu Tom Brady ile evlenmişti. Ama daha sonra iki taraf da boşanmak istemiştir. Gisela şu an otuz beş yaşında ve eşıni boşanmak ile tehdit etmektedir. Boşanmaları da çok zorlu olarak geçmiştir. Gisela eşini yeniden kazanmak için estetik operasyonlarına gidiyordu. Gisela iki bin dokuz yılında evlilik yaptı ce iki tane de çocuğu vardı. Biri beş yaşında diğeri de iki yaşındadır. Gisela eşinden ilgi ve alaka göremediğini söyledi. Çocuklarını büyüttükten sonra eşinin ilgi ve alakası kesildiğini hep iddaa etmiştir. Gisela Bundchen adlı kişinin arkadaş çevresi de çoktur. Arkadaşları da kendısıni öve, öve bitiremiyorlardı. Gisela yani arkadaş ortamında çok sevilen biriydi. Gisela ten rengi göz rengi ve saç rengi ile çok ilgi çekmektedir. Çok dikkat çekilen bir kadın olmaktadır. Dünyanın da en gözde markalarından biriydi.

GİSELA BUNDCHEN HAYATI RESİMLERİ

 

Author

Share

Önceki İçerikMiranda Kerr
Sonraki İçerikWill Smith Hayatı Ve Filmleri